شامگاه روز يك‌شنبه 25 مهر ماه 1389 مراسم اختتاميه‌ي نخستين كنفرانس بين‌المللي ماندگاري، ظرفيت‌سازي و توانمندسازي شركت‌ها و سازمان‌هاي پروژه محور با رويكرد صنعت احداث در سالن همايش‌هاي رازي تهران برگزار شد و بعد از قرائت قطعنامه‌ي كنفرانس و با اهداء تنديس و لوح سپاس، از تك تك كساني كه در اجراي موفقيت‌آميز اين كنفرانس مشاركت داشتند قدر داني به عمل آمد.

برگزار كننده‌ي اين كنفرانس بي‌سابقه «مؤسسه‌ تحقيق و توسعه‌ صنعت احداث» بود وطي دو روز برگزاري آن حدود 40 نفر از صاحب نظران صنعت احداث، طيفي از مسائل مرتبط با موضوع كنفرانس را مورد بررسي قرار دادند. متن كامل اين سخنراني‌هاي تحليلي، به زودي از طريق «شبكه اطلاع رساني كارفرمايان ايران» [شاكا] و ساير سايت‌هاي مرتبط با صنعت احداث در اختيار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

گفتني است «مؤسسه‌ي تحقيق و توسعه‌ي صنعت احداث» با مشاركت انجمن شركت‌هاي ساختماني، انجمن شركت‌هاي مهندسي و پيمانكاري نفت، گاز و پتروشيمي، انجمن شركت‌هاي پيمانكار تأسيسات و تجهيزات صنعتي ايران، انجمن صادر كنندگان خدمات فني و مهندسي ايران و جامعه مهندسان مشاور ايران تأسيس شده و هدفش كمك به ارتقاي توانمندي و ماندگاري شركت‌هاي فعال در صنعت احداث است.

تا آمده شدن متن كامل سخنراني‌ها، گزارش تصويري از مراسم اختتاميه‌ي كنفرانس در ادامه تقديم مي‌شود:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا