در گردهمايي عمومي آذر ماه «كانون مهندسين فارغ‌ التحصيل دانشكده فني دانشگاه تهران» كه از ساعت 17 روز چهارشنبه اول دي ماه 1389 در تالار شهيد رجب بيگي در طبقه همكف دانشكده فني دانشگاه تهران، خيابان 16 آذر، برگزار خواهد شد، مهندس محمد عطارديان دبيركل كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران سخنراني خواهد كرد.

براساس اخبار دريافتي، مهندس عطارديان در سخنراني خود با عنوان «چگونه كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران ماندگار شد؟» روند شكل‌گيري و توسعه‌ي كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران در دوره‌ي اول را ترشيح مي‌كند و به بررسي عواملي مي‌پردازد كه به انشعاب در اين كانون عالي و اعلام انحلال آن از سوي مسؤلان وقت وزارت كار و امور اجتماعي منجر شد.

دبيركل كانون عالي كارفرمايي كه 51 سال پيش از دانشكده‌ي فني دانشگاه تهران فالرغ‌ا التحصيل شده است، در سخنراني خود تلاش‌هايي را توصيف خواهد كرد كه صرف دفاع از حق آزادي انجمن و احياء كانون عالي كارفرمايي شده است.

گفتني است عنوان كلي اين گردهمايي «سازمان‌هاي مردم نهاد و توسعه» است و برگزاري يك گردهمايي با چنين مشخصاتي در چنان مكاني و در چنين زماني به شكل نمادين تحولات عميق در تفكر و فرهنگ جامعه را به نمايش مي‌گذارد.

در بانيه‌اي كه به همين مناسبت از سوي كانون فني منتشر شده آمده كه ساعت 17 تا 18 ديدار دوستانه انجام خواهد شد و برنامه رأس ساعت 18 آعاز مي‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا