پیش فراخوان مجمع عمومی کعاصکا

کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران (کعاصکا)

با سلام و احترام

برای اطلاع بیشتر اعضای محترم کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران باستحضار می رساند همانطور که در نامه شماره ۲۱۰- ۱۶۷۶۰  مورخ ۹۶/۴/۱۳ این کانون عالی عنوان اکثریت قریب به اتفاق اعضای محترم کانون عالی به اختصار اعلام گردید

مقرر است مجمع عمومی « کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران » در اوایل نیمه دوم ( احتمالاً در آبان ماه سال جاری ) سال ۹۶ برگزار گردد که زمان ، مکان و دستورکار مجمع عمومی از جمله انتخاب اعضای هیات مدیره و هیات بازرسان براساس مفاد اساسنامه کانون عالی متعاقباً نیز اعلام خواهد شد.

به لحاظ آمادگی بیشتر اعضای محترم کانون عالی و برای شرکت در مجمع عمومی به مواردی از اساسنامه کانون عالی و جهت یادآوری بیشتر اعضای محترم کانون عالی ذیلاً اشاره می گردد.

۱ – اعضای محترم کانون عالی لازم است نسبت به تسویه حساب بدهی های حق عضویت خویش به کانون عالی تا پایان سال ۹۵ اقدام نمایند.

لذا در این زمینه اعضای محترم کانون عالی که از بابت حق عضویت مذکور بدهی دارند ضروری است تا پایان روز ۹۶/۶/۳۱  نسبت به پرداخت حق عضویت به کانون عالی اقدام فرمایند

۲ – هیات مدیره تشکل عضو کانون عالی لازم است براساس قانون و آئین نامه های مربوط و اساسنامه و در زمان تشکیل مجمع معتبر باشد.

توضیح این که کانون های کارفرمایی استانی و کانون های سراسری عضو این کانون عالی توجه فرمایند اعضای آنها (انجمن های صنفی کارفرمایی عضو کانون کارفرمایی استان و کانون های سراسری) نیز که صورت آنها قبل از تشکیل مجمع بایستی به کانون عالی ارسال گردد ضروری است در هنگام تشکیل مجمع معتبر باشند.

۳ – براساس ماده سی و نهم اساسنامه کانون عالی نمایندگان معرفی شده توسط اعضای کانون عالی که دارای شرایط زیر باشند در صورت تمایل می توانند جهت عضویت در هیات مدیره یا هیات بازرسان نامزد شوند.
- از طرف تشکل خویش به عنوان نماینده تام الاختیار به مجمع معرفی شده باشند
- هیات مدیره تشکل متبوع آن ها براساس قانون و آئین نامه ها و اساسنامه آن ها طبق نظر کانون عالی معتبر باشند
- تشکل متبوع آن ها بابت پرداخت های خود به کانون عالی بدهکار نباشند
-  عضویت تشکل آن ها در کانون عالی معلق و یا لغو نشده باشد
- حداقل دارای تحصیلات دانشگاهی کارشناسی مورد تائید وزارت علوم باشند
- براساس رای مقامات قضائی از حقوق اجتماعی خود محروم نشده باشند
- دارای سوء شهرت نباشند.

مجدداً از همکاری کلیه اعضای محترم کانون عالی تشکر و قدردانی می گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا