حسين حسين زاده رييس هيأت مديره انجمن صنفي شركت هاي حمل ونقل كالاي استان اردبيل در نامه‌اي به شماره 513 مورخ 26 بهمن ماه 1387 عليرضا نامجوي نايب رييس ودبير اين انجمن را به عنوان رابط خبري با «شبكه اطلاع‌رساني كارفرمايان ايران» (شاكا) معرفي كرد.

به استناد اين نامه زير بخش «انجمن صنفي شركت هاي حمل ونقل كالاي استان اردبيل» در بخش«تشكل‌هاي كارفرمايي ايران» ايجاد شد و كلمه شناسايي و كلمه عبور به قسمت خصوصي سايت از طريق ايميل در اختيار رابط خبري اين انجمن قرار گرفت تا بتواند به صورت مستقيم و بي‌واسطه اخبار و گزارش فعاليت انجمن متبوع خود را در شاكا منتشر كند.

خاطر نشان مي‌شود عليرضا نامجو پنجاه و ششمين رابط خبري است كه تا 26 بهمن ماه 1387 از سوي تشكل‌هاي عضو كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران با شاكا معرفي شده است.

از جناب نامجو درخواست مي‌شود مقاله‌ي «چگونه در اين سايت مقاله منتشر كنيم؟» را مطالعه كند و طبق رهنمودهاي آن به پيش‌برود و اگر به مشكلي برخورد با تلفن‌هايي كه در همان مقاله داده شده تماس بگيريد يا با «گروه نويسندگان»‌ مكاتبه كند.

علاوه بر انتشار اخبار و گزارش‌هاي انجمن صنفي شركت‌هاي حمل و نقل كالاهاي استان اردبيل، تكثير اسناد و بيانيه‌هاي سازمان بين‌المللي كارفرمايان و كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران و تقديم آن‌ها به اعضاء انجمن و انتشار نظرات و پيشنهادهاي آنان در شاكا بخشي از كمك‌هاي هر رابط خبري به ارتقاء همبستگي كارفرمايان ايران خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا