«اتحاديه‌ي كنفدراسيون بنگاه‌هاي درياي سياه و مازندران» [1UBCCE باارسال نامه‌ به كنفدراسيون‌هاي عضو و از جمله به «كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران» (كعاصكا) – كه يكي از اعضاء مؤسس اين اتحاديه بوده است – خاطر نشان كرد كه «هم‌انديشي كسب و كار منطقه‌ي درياي سياه» با عنوان: «عرصه‌ي جديد كارآفريني سبز» روز روز جمعه 5 آذر ماه 1389 (26 نوامبر سال 2010) در كاخ گراند هتل تسالونيكي، يونان، برگزار خواهد شد.

اين هم‌انديشي به موازات نشست وزيران خارجه‌ي كشورهاي عضو «سازمان همكاري اقتصادي درياي سياه» برگزار مي‌شود و رياست اين نشست با كشور يونان خواهد بود.

«فدراسيون‌ي هلني بنگاه‌ها» و «فدراسيون‌ صنايع شمال يونان» باهمكاري يكديگر اين هم‌انديشي را برگزار مي‌كنند.

اين گردهم‌آيي ذينفعان كسب و كار در منطقه‌ي درياي سياه فرصت منحصر به فردي در اختيار شركت‌كنندگان قرار مي‌دهد تا نسبت به چالش‌ها و فرصت‌هاي مربوط به توسعه‌ي سبز آگاهي خود را ارتقاء بخشند. اين هم‌انديشي بر طيف گسترده‌اي از موضوعاتي مانند انرژي، منابع تجديد‌ پذير، نيروي خورشيد و باد‌، مديريت آب و فاضل‌ آب و سوخت زيستي تمركز خواهد كرد.

اين هم‌انديشي به عنوان ارزش‌افزوده، پلتفورمي براي شبكه‌سازي و شراكت‌سازي فراهم خواهد آورد و نشست‌هاي از پيش‌برنامه‌ريزي شده بي.2.بي بين حاضران را نيز امكان پذير مي‌سازد.

اتحاديه‌ي كنفدراسيون‌ بنگاه‌هاي درياي سياه و مازندران در نامه‌ي خود به نمايندگي از سوي «فدراسيون‌ي هلني بنگاه‌ها» و«فدراسيون‌ صنايع شمال يونان» از اعضاء كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران دعوت كرده است تا در اين هم‌انديشي حضور يابند.

گفتني است كه سازماندهنگان هم‌انديشي اسكان تعدادي از نمايندگان فدراسيون‌هاي عضو اتحاديه‌ را طي روزهاي بين 25 تا 27 نوامبر 2010 تأمين خواهد كرد به شرط آنكه تا پيش از روز جمعه 12 نوامبر سال 2010 اقدام شود.

علاقمندان به كسب اطلاعات بيشتر در اين زمنيه به اسناد پي.دي.افي كه در انتهاي همين نوشته در دسترس قرار گرفته مراجعه كنند و در صورت تمايل به حضور در اين هم‌انديشي با دبيركل كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفركايي ايران مكاتبه كنند يا از طريق تلفن‌هاي اين كانون عالي با وي تماس بگيرند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا