همكاران و اعضاي گرامي،

سازمان بين‌المللي كار (س.ب.ك) از چهارشنبه تا پنجشنبه 20 تا 22 فوريه 2013 هم‌ انديشي جهاني در خصوص اثرات بحران اقتصادي جهاني بر صنايع هوانوردي كشور را در ژنو برگزار خواهد كرد. هدف اين هم انديشي:

  • رسيدن به درك مشترك از مشكلات تجربه شده در ارتباط با تغيير ساختاري
  • درك بهتر از اثرات الگوي حمل كم هزينه بر اين صنعت
  • اجماع در خصوص رويكرد مشترك نسبت به صنعت پايدارتر
  • اجماع در خصوص مسير كاري است كه در اين عرصه از سوي شركاي اجتماعي و س.ب.ك بايد صورت پذيرد مي‌باشد.

تمام توصيه‌هاي پيشنهادي فقط بر اساس اجماع مورد توافق قرار خواهند گرفت. براي جمعبندي رسمي هيچ مذاكره‌اي انجام نخواهد شد.

هزينه‌‌هاي شركت‌كنندگان ده نماينده كارفرما و ده نماينده كارگر از سوي س.ب.ك پرداخته مي‌شود. از شركت نمايندگان دولت و شركاي اجتماعي اضافي، و ساير ناظران از سازمان‌هاي بين‌المللي و غيردولتي به هزينه خودشان استقبال خواهد شد.

سازمان بين‌المللي كارفرمايان (س.ب.كاف) فقط مي‌تواند نامزدهاي پيشنهادي از سوي فدراسيون‌هاي عضو را مورد توجه قرار دهد. اگر تمايل داريد نماينده‌اي را كه با اين موضوع آشناست معرفي كنيد، لطفاً فرم تقاضاي مخصوص را تكميل كنيد و حداكثر تا جمعه 30 نوامبر 2012 ارسال نماييد.

محدوديت تعداد شركت ‌كنندگان هزينه تضمين به اين معناست كه ما احتمالاً قادر به پذيرش تمام نامزدها نباشيم. بنا بر اين تشكر مي‌كنيم اگر در پاسخ خود خاطر نشان فرماييد كه آيا نامزد شما حاضر است بدون هزينه س.ب.ك هم در هم انديشي شركت كنند يا نه. اين نوع مشاركت نمايندگان كارفرمايان از كشورهاي اروپاي غربي، شركت هزينه تضيمن نمايندگان كارفرمايان از كشورهاي دورتر را تسهيل خواهد كرد.

پيشاپيش از علاقه جنابعالي تشكر مي‌كنم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا