خانم گرامي، آقاي عزيز،

علاوه بر بخشنامه‌ي شماره‌ي 59 – 2011 – جي مورخ 23 سپتامبر ما، در خصوص مطلع سازي اعضاء از شركت سازمان بين‌المللي كارفرمايان در مشاوره‌ي شركاي اجتماعي با وزيران كار و اشتغال گروه 20 در پاريس در تاريخ 25 سپتامبر، در ادامه، جمع‌بندي مشاروه‌هاي وزيران كار و اشتغال در جريان نشست آنان كه عصر ديروز (27 سپتامبر 201، سه‌شنبه 5 مهر 1390) منتشر شد دقديم مي‌شود.

خرسنديم خاطر نشان سازيم دريافت احساس فوريتي كه در اولويت‌هاي كاري عرضه‌ شده‌‌ي ما به اين وزيران در مواجهه با چالش‌هاي جدي اشتغال و تأمين اجتماعي فراروي كشورهاي گروه 20 و سراسر جهان است، و نقش شركاي اجتماعي در شناسايي، پيشنهاد و كمك به اجراي راه‌حل‌ها در اي عرصه‌ها، به ويژه با توجه به اشتغال جوانان، در اين جمع‌بندي بيان شده است.

ما همچنين از ايجاد كميته‌ي ويژه‌ي اشتغال گروه 20 آنطور كه در اين پيوست توصيف شده و تعهدش به رويكرد عملي پيش‌رونده تا گروه 20 تحت رياست مكزيك، آن هم با تداوم مشاركت شركاي اجتماعي استقبال مي‌كنيم.

در حاليكه رهبران گروه 20 براي نشست كن در نوامبر آماده مي‌شوند، ما به وسيله‌ي كنفدراسيون‌هاي عضو خود در كشورهاي گروه 20، دريافت از توصيه‌هاي وزيران كار را، به ويژه در ارتباط با اولويت‌ دهي به اشتغال به عنوان يك هدف كليدي سياست اقتصادي، تعهد به سياست‌هايي كه از بنگاه‌هاي كوچك و متوسط حمايت و كارآفريني را ترويج مي‌كنند مورد تأكيد قرار خواهيم داد.

ما، همراه با سازمان شريك خود كميته‌ي مشاوره‌ي صنعت و كسب و كار، در انتظار كار بي‌وقفه در اين تلاش، در انتقال اولويت‌ها، چشم‌اندازها، دغدغه‌ها و توصيه‌ي كسب و كار از منظر جهاني، به وزيران كار و اشتغال و رهبران جهان و ارايه‌ي خبرهاي پيشرفت‌هاي گروه 20 در مكزيك به محض آنكه محقق شوند،‌ هستيم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا