آقاي محمد عسگري مدير اجرايي كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران طي بخش‌نامه شماره 210-10744مورخ 2 شهريورماه 1388 هدف از برگزاري همايش‌هاي اروپايي در پايان سال 2009 ميلادي را به آگاهي اعضاء اين كانون عالي رساندند. متن كامل اين بخش‌نامه در ادامه تقديم مي‌شود.

اعضاي محترم كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمائي ايران
- موضوع: همايش‌هاي اقتصادي جهت تأمين منابع مالي و سرمايه‌گذاري در امور زيربنايي و …

پس از سلام،
- عطف به دعوتنامه دريافتي از مركز همايش‌هاي اروپايي به اطلاع مي‌رساند؛ در ماه‌هاي پاياني سال 2009 ميلادي، 7 اجلاس كارشناسي دو روزه راجع به سرمايه‌گذاري و تأمين منابع مالي، جهت توسعه بخش‌هاي كليدي اقتصاد كنوني مناطق مختلف اشاره شده زير در خضوض: امور زيربنايي مرتبط با آب هوا، محيط زيست، مراقبت‌هاي بهداشتي، تغييرات جوي، تهيه امكانات شهرنشيني، انرژي‌هاي پاك، مديريت مصرف منابع حياتي و ساير موارد مرتبط، برگزار خواهد شد.
- هدف از برگزاري اين اجلاس‌ها،توسعه مبادلات تجاري بلند مدت و ايجاد فرصت‌هاي جديد براي ذينفعان و داوطلبان علاقمند، شامل: بانك‌ها، شركاي خصوصي، مؤسسات حقوقي، مشاوران و ديگر عوامل اجرايي در مناطق مختلف از قبيل: قفقاز جنوبي، كشورهاي آسياي ميانه، غرب بالكان، روسيه، ليبي و كشورهاي شمال آفريقا و منطقه خاورميانه (منطقه منا) به شرح زير مي‌باشد.

1- اجلاس 2 روزه تأمين منابع و سرمايه‌گذاري بر روي امور زيربنايي و انرژي‌هاي پاك در منطقه قفقاز با تمركز بر كشورهاي ارمنستان،‌ آذربايجان و گرجستان از تاريخ 8 تا 9 سپتامبر 2009 برابر با 17 الي 18 شهريورماه 1388 در محل هت ساس راديسون شهر تفليس گرجستان (قبلا اطلاع رساني شده است).
- 2- همايش دو روزه تأمين منابع و سرمايه‌گذاري در خصوص تغييرات جوي، انرژي‌هاي تجديد پذير، مديريت منابع طبيعي و كارآمدي انرژي از تاريخ 23 تا 24 سپتامبر 2009 برابر با 1 الي 2 مهرماه 1388 در محل هتل ماريوت كپنهاگ دانمارك.
- 3- كنفرانس 2 روزه تأمين منابع مالي و سرمايه‌گذاري در امور زيربنايي منطقه بالكان غربي از تاريخ 30 سپتامبر تا يكم اكتبر 2009 برابر با 8 الي 9 مهرماه 1388 در محل هتل شرايتون تيرانا، پايتخت كشور آلباني.
- 4- اجلاس 2 روزه تجارت و سرمايه‌گذاري ليبي از تاريخ 5 تا 6 اكتبر 2009 برابر با 13 الي 14 مهرماه 1388 در محل هتل كورينتياباب آفريقا در شهر تريبولي ليبي.
- 5- همايش 2 روزه تأمين منابع و سرمايه‌گذاري جهت مديريت مصرف منابع حياتي و ساخت تأسيسات و امكانات رفاهي شهري در مناطق تفريحي و ديدني منطقه قفقاز از تاريخ 28 تا 29 اكتبر 2009 برابر با 6 الي 7 آبان ماه 1388 در محل هتل اينتركنتيننتال شهر بخارست كشور روماني.
- 6- كنفرانس 2 روزه امور زيربنايي و مراقبت‌هاي بهداشتي روسيه و كشورهاي آسياي ميانه از تاريخ 8 تا 9 دسامبر برابر با 17 الي 18 آذرماه در شهر مسكو.
- 7- اجلاس 2 روزه تأمين منابع مالي و سرمايه‌گذاري در امور زيربنايي منطقه منا (كشورهاي شمال آفريقا و خاور ميانه) از تاريخ 15 تا 16 دسامبر 2009 برابر با 24 الي 25 آذرماه 1388 در شهر بيروت لبنان.

همايش‌ها و اجلاس‌هاي مذبور علاوه بر موضوعات متنوعي كه در پيش نويس برنامه اجرايي آن‌ها قيد شده است فرصت‌هاي استثنايي و امكانات مختلفي را مطابق با توان مالي و استراتژي توسعه كسب و كار حمايتگران مالي آن از جمله، امكان سخنراني ويژه، و معرفي محصول توليدي آنان براي ديگر مدعوين و نيز برخورداري از برخي تخفيفات، فراهم خواهد آورد.
- علاقمندان منفرد و يا گروهي مي‌توانند ضمن مكاتبه با نشاني‌هاي ذكر شده زير، قبل از موعد مقرر نسبت به تكميل فرم ثبت‌نام، اقدام و در همايش‌هاي ياد شده شركت نمايند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا