جناب آقاي دكتر ابوالحسن رامين‌فر رئيس هيأت مديره‌ي انجمن صنفي توليد‌كنندگان مواد شميايي صنعت ساختمان با ارسال نامه‌‌ي شماره‌ي 220/م/88 مورخ 26 فروردين ماه 1388 به مهندس بيژن سعيد‌آبادي مديرمسؤل «پيام‌كارفرمايان»‌ جناب آقايدكتر مجتبي احمدوند دبير اين انجمن را به عنوان رابط خبري با «شبكه اطلاع‌رساني كارفرمايان ايران» (شاكا) معرفي كرد.

با دريافت اين نامه، بخش «انجمن صنفي توليد‌كنندگان مواد شيميايي صنعت ساختمان» در بخش «تشكل‌هاي كارفرمايي ايران» در اين شبكه راه‌اندازي شد و كلمه‌ي شناسايي و كلمه‌ي عبور به قسمت خصوصي سايت از طريق ايميل در اختيار دكتر احمدوند قرار گرفت تا بتوانند به قسمت خصوصي سايت بروند و نطرات و پيشنهادهاي خود را مطرح كنند.

خاطر نشان مي‌شود مسؤليت اداره‌ي بخش‌ مربوط به اين انجمن و تمام زيربخش‌هاي آن به دكتر احمدوند تفويض شده است. به اين معنا كه ايشان مي‌توانند به صورت مستقيم و بي‌واسطه مطلب خود و اعضاء‌ انجمن را در اين بخش منتشر كنند و به اصلاح يا حذف تمام مطالب اين بخش بپردازند.

به علاوه مسؤلان انجمن توليدكنندگان مواد شيميايي صنعت ساختمان نيز مي‌توانند در بخش مربوط به اين انجمن، به تعدد دلخواه زيربخش ايجاد كنند و مطالب انجمن را، به تناسب در هر يك از اين زيربخش‌ها انتشار دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا