خرسندم به اسحتضار جنابعالي برسانم كه از 12 تا 15 سپتامبر 2011(دوشنبه تا جمعه 21 تا 25 شهريور 1390)، كنگره‌ي جهاني بهداشت و ايمني شغلي در استانبول برگزار مي‌شود. اين كنگره مهم‌ترين برنامه‌ي بهداشت و ايمني شغلي است كه هر سه سال يك بار سازماندهي مي‌شود و وزارت كار و امور اجتماعي تركيه، سازمان بين‌المللي كار و انجمن بين‌المللي تأمين اجتماعي ميزبان برنامه‌ي امسال آن خواهند بود. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه اينجا را كليك كنيد.

سازمان بين‌المللي كار در بسياري از اجلاس‌هاي اين كنگره درگير خواهد بود و به همراه كنفدراسيون‌ انجمن‌هاي ‌كارفرمايي تركيه سمپوزيمي برگزار مي‌كند. ما از ايده‌هاي شما در مورد فعاليت‌هايي كه مي‌توانند در اين سمپوزيم ارايه شوند و نيز از پيشنهاد 5 سخنران استقبال مي‌كنيم.

در اين كنگره فرصت‌هاي متعددي براي مشاركت اعضاء سازمان بين‌المللي كارفرمايان در اجلاس‌هاي فني، نشست‌هاي منطقه‌اي و برنامه‌هاي ديگر وجود خواهد داشت و پيوست اين نامه جزئيات اين برنامه‌ها را ارايه داده است. سازمان بين‌المللي كارفرمايان از هر نوع اطلاعاتي كه در مورد مشاركت خودتان و/يا اعضاء‌اتان در اين نشست ارايه دهيد استقبال خواهد كرد.

از دريافت نظرات شما در اين زمينه خوشحال خواهيم شد

ارادتمند شما: آنتونيو پنالوزا دبيركل
شماره نامه: (10اي.46) 03/2011 – جي

پيوست الف:


پيشنهادهايي براي سمپوزيوم سازمان بين‌المللي كارفرمايان و
كنفدراسيون‌هاي انجمن‌هاي كارفرمايي تركيه
اين سمپوزيوم براي يك اجلاس 2 ساعته در روز چهارشنبه 14 سپتامبر 2011 از ساعت 9 تا 11 برنامه ريزي شده است.

يك رئيس اين نشست را اداره خواهد كرد و در آن پنج سخنران هر كدام 15 دقيقه به ارايه برنامه‌ خواهند پرداخت و 20 دقيقه نيز به پرسش و پاسخ اختصاص داده خواهد شد.

سازمان بين‌المللي كارفرمايان و كنفدراسيون‌ انجمن‌هاي كارفرمايي تركيه در حال سازمااندهي به يك سمپوزيم با موضوع «بهداشت و ايمني شغلي محرك بنگاه‌هاي پايدار» هستند كه به تشكل‌هاي كارفرمايي و كسب و كار فرصت خواهد داد تا اقدامات مربوط به بهداشت و ايمني شغلي را خود را معرفي كنند و در حركت كسب و كار به سوي راهبردهاي پايداري مدد برسانند. نيز پنلي براي گفتگو در مورد بهترين سرمشق‌ها در ارايه‌ي عملكرد بهداشت و ايمني شغلي برگزار خواهد شد.


برنامه‌ي كلي كنگره
اين كنگره روزهاي 12 تا 15 سپتامبر 2011 در مركز كنگره‌ي هاليچ استانبول برگزار خواهد شد. اين مركز ظرفيت پذيرايي از 6000 نفر را دارد و زبان‌هاي رسمي آن تركي، انگليسي، فرانسه و اسپانيايي خواهد بود.

شعار اين برنامه «ساخت فرهنگ جهاني پيشگيري براي بهداشت و ايمني شغلي» است و موضوع‌هاي آن حول محور‌هاي زير متمركز خواهد بود.

1. رويكرد جامع،‌ پيش‌دستانه و پيشگيرانه نسبت به ايمني و بهداشت شغلي
2.رويكرد سيستمي به بهداشت و ايمني شغلي
3.گفتگوي اجتماعي، مشاركت و نوآوري در بهداشت و ايمني
شغلي

4. چالش‌هاي نو در دنياي متحول كار و اقتصاد جهاني

برنامه‌ي كلي فعلي براي اجلاس‌ها:
مراسم گشايش، دوشنبه 12، ساعت 9 تا 11، سخنراني‌هاي كليدي
گفتگوي عمومي، دوشنبه 12، ساعت 11 تا 12، موضوع‌هاي يك و دو
گفتگوي عمومي، سه‌شنبه 13، ساعت 11 تا 12، موضوع‌هاي سه و چهار

اجلاس‌هاي فني، نشت‌هاي منطقه‌اي، سمپوزيوم‌ها روز‌ها:
دوشنبه 12 از ساعت 30/13 تا 18
سه‌شنبه 13 از ساعت 15/10 تا 18
چهارشنبه 14 از ساعت 9 تا 11

ختم برنامه:
چهارشنبه 14، از ساعت 30/11 تا 14

فرصت‌هايي براي بازديد‌هاي فني، پوستر، دروهاي تربيتي، كارگاه‌‌هاي آموزشي و نشست‌هاي گروهي تأمين خواهد شد.

براي هيأت‌هاي نمايندگي به جز سخنرانان از كشورهاي در حال توسعه كه پذيرش خلاصه‌ي سخنراني‌هاي آنان ابلاغ خواهد شد بودجه‌‌اي در اختيار نخواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا