خانم عزير، آقاي عزيز،

مزكز بين‌المللي آموزش (م‌.ب.آ/س.ب.ك) [1] مؤسسه‌ي آموزشي سازمان بين‌المللي كار (س.ب.ك) است كه در تورين ايتاليا قرار دارد.

برنامه‌ي فعاليت‌هاي كارفرمايي م.ب.آ/س.ب.ك مأموريت دارد براي تقويت تشكل‌هاي كارفرمايي در سراسر دنيا آموزش دهد. ما برنامه‌هاي آموزشي براي هيأت مديره و كاركنان تشكل‌هاي كارفرمايي در مورد طيف گسترده‌اي از سرفصل‌هايي مانند راهبردهاي مديريت و عضويت، رايزني و حمايت‌گري، ارايه‌ي خدمات به اعضاء و از اين قبيل تدوين مي‌كنيم. هدف ما پيشنهاد راه‌حل‌هاي عملي به چالش‌هايي است كه تشكل‌هاي كارفرمايي با آن‌ها مواجهه هستند.

در نوامبر 2011 (آبان 1390)، برنامه‌ي فعاليت‌هاي كارفرمايي يك كارگاه آموزشي را سازماندهي خواهد كرد با عنوان: «تشكل‌هاي كارفرمايي و زنان كارآفرين: چه مي‌توان كرد؟» هدف اين فعاليت جديد فهم و تبادل نظرات در اين مورد است كه تشكل‌هاي كارفرمايي چطور مي‌توانند خدمات به زنان كارآفرين را سازمان دهند، عرضه كنند، رايزني كرده و ارايه نمايند.

چرا؟ زيرا زنان كارآفرين به صورت فزاينده در جستجوي حمايت، شبكه‌سازي، آموزش، مشاوره و جستجوي يك محيط بهتر كسب و كار براي رشد، توسعه و ايجاد شغل هستند. زيرا بانك جهاني دريافت كه فقط 20 تا از 128 تا قانون اقتصاد در ارتباط با روش تأسيس و راه‌اندازي كسب و كار در مورد زن و مرد مساوي هستند. زيرا زنان كارآفرين هنوز اقليت اعضاء تشكل‌هاي كارفرمايي را تشكيل مي‌دهند و بنا بر اين از منافع رايزني و ارايه‌ي خدمات از سوي تشكل‌هاي كارفرمايي سود نمي‌برند.

بعضي از تشكل‌هاي كارفرمايي براي بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي بالقوه‌ي زنان كارآفرين طرح‌هايي را اجرا كرده‌اند اما بعضي‌ها كاري نكرده‌اند.

ما تمايل داريم در مورد نظرات و فعاليت‌هاي تشكل‌هاي كارفرمايي در توجه به زنان كارآفرين بيشتر بدانيم. ما در حال گردآوري داده‌ها هستيم كه به ما در طراحي و تغذيه‌ي مباحث در جريان كارگاه آموزشي نوامبر كمك خواهد كرد. ما همچنين در نظر داريم كه در آينده برنامه‌هاي آموزشي در اين عرصه تدوين كنيم.

تجربه‌ي شما براي ما ارزشمند است. لطفاً به نظرسنجي ما پاسخ دهيد. شما مي‌توانيد به صورت مستقيم با مراجعه به لينك زير پرسشنامه‌ي ما را پر كنيد:

اگر براي باز كردن لينك بالا با مشكل مواجه شديد، لطفاً به ما اطلاع دهيد تا نسخه‌ي كاغذي پرسش‌نامه را به شما تقديم كنيم.

از شما تقاضا مي‌كنيم كه پرسشنامه را تا جمعه 30 سپتامبر 2011 (8 مهر 1390) پركنيد.

ما نتايج نظرسنجي را هنگام برنامه‌ريز كارگاه آموزشي نوامبر با دقت مورد توجه قرار خواهيم داد و چه بسا براي كسب جزئيات بيشر در مورد فعاليت‌هاي طي هفته‌هاي آتي تماس بگيريم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا