اعضاي محترم كانون عالي انجمن هاي صنفي كارفرمائي ايران!

پس از سلام،

عطف به خبر دریافتی از سازمان بین المللی کارفرمایان (IOE) به اطلاع می رساند؛ بخش منابع انسانی سازمان بین المللی کار (ILO) به منظور جذب کارشناسان متخصص از کشورهای مختلف، فهرستی از مشاغل تخصصی مورد نیاز آن سازمان را به تدریج در طی نیمه اول سال 2010 میلادی از طریق پایگاه اینترنتی خود در دسترس علاقمندان قرار خواهد داد.

کارجویان مشاغل خارج از کشور می توانند اطلاعات مشاغل تخصصی اعلام شده را از طریق نشانی اینترنتی www.ilo.org/public/english/bureau/pers/index.htm دریافت و در صورت انطباق مشاغل اعلام شده با حرفه تخصصی خود، با بخش منابع انسانی ILO مکاتبه نمایند.

سازمان بین المللی کار (ILO) یکی از مهمترین نهادهای تخصصی سازمان ملل متحد (UN) است که در سال 1919 و در واقع 26 سال قبل از سازمان ملل تأسیس گردیده و از جمله سازمان های منحصر به فرد جهان است که کلیه تصمیم گیری ها و مصوبات آن، حاصل مشارکت سه جانبه، با آرای برابرکلیه اعضاء، شامل: نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت های عضو آن سازمان است.

ILOدر راستای انجام بسیاری از موارد، از جمله: بهبود وضعیت اجتماعی و اقتصادی کشورها، رشد شاخص های عدالت محورانه، رفع چالش های جهانی سازی، موضوعات مربوط به حمایت های اجتماعی، فراهم سازی فرصت برای زنان و مردان جهت به دست آوردن کار شایسته و مولد در شرایط آزادانه، برابر، ایمن و در شأن انسان، تدوین ضوابط و استانداردهای کار، تنظیم روابط کار بین کارگران و کارفرمایان، کمک به ارتقای کیفی دانش تخصصی نمایندگان هر یک از شرکای اجتماعی (کارگران، کارفرمایان و دولت) و نیز حمایت از آزادی تشکل های صنفی و رسیدگی به شکایات سازمان های کارگری و کارفرمائی از دولت های متبوع آنها و. . . فعالیت می کند. این سازمان، کلیه مصوباتی را که در قالب مقاوله نامه(Convention) توصیه نامه(Recommendation) ، قطعنامه(Declaration) ، آئین نامه و مقررات (Regulations) و . . . در کمیته های تخصصی آن، تهیه و تدوین شده و در مجمع عمومی آن نیز به تصویب رسیده است را به اعضای خود در سراسر جهان ابلاغ می نماید تا متناسب با شرایط خاص کشورها، ضمن تلفیق در قوانین ملی هر کشور، به مطلوب ترین شکل ممکن به اجرا گذارده شوند که این امر، متعاقباً از طریق نظام نظارت بین المللی ILO به صورت دوره ای و یا به صورت ویژه در زمان های مقتضی مورد بازرسی و ممیزی قرار می گیرد.

ارزش کار ILO در راستی و امانت داری و راهنمایی های متنوعی است که کارکنان آن به عنوان یک شخص، یک گروه و یا یک سازمان به مخاطبان خود ارائه می دهند.

افراد کارا، مجرب و تحلیلگر برخوردار از روحیه جمعی و مهارت های ارتباطی که مشتاق آموختن و کارکردن در یک سازمان بزرگ نظام مند و قانون گرا و مملو از روابط گوناگون بین المللی و چالش های جهانی می باشند، ILOرا مکانی مناسب برای همکاری خواهند یافت. فرصت های شغلی موجود در سازمان بین المللی کار عبارتند از: کارشناس مشاغل فنی در رابطه با:
استانداردهای بین المللی کار
اشتغال
دانش، مهارت، کارآیی شغلی
سیاست های اقتصادی و بازار کار
پژوهشگر اقتصاد کلان
بازتوانی اقتصادی
رشد و توسعه مناسبات اقتصادی
تأمین اجتماعی
ایمنی و بهداشت شغلی
مهاجرت نیروی کار
گفتگوهای اجتماعی
مدیریت و نظارت برکار
امور کشاورزی

مشاغل مدیریتی درون سازمانی، شامل:
مدیریت اداری
مدیریت عمومی
برنامه ریزی
امور مالی
منابع انسانی
مدیریت عملکرد
کارشناس حقوق
ترجمه، ویرایش، تصحیح
فناوری اطلاعات
ارتباطات

لازم به ذکر است، الویت با افرادی خواهد بود که به ترتیب از هم اکنون تا قبل از 3 مارس 2010 برابر با 12 اسفند ماه 1388 رزومه و درخواست خود را به طور آنلاین به آن سازمان ارسال نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا