خانم گرامي، آقاي عزيز،

مشاركت سازمان بين‌المللي كارفرمايان در گروه 20 تحت رياست فرانسه

به عنوان بخشي از تعهد كنوني ما براي آگاه سازي اعضاء از مشاركت سازمان بين‌المللي كارفرمايان (س.ب.كاف) در روند گروه 20،‌ به استحضار مي‌رساند كه يك هيأت كاري، تحت رهبري دانيل فونه، معاون اجرايي س.ب.كاف، و مركب از رهبران ارشد 14 سازمان كارفرمايي از گروه 20 [1] و كشورهاي مهمان، با وزيران كار و اشتغال گروه 20 روز دوشنبه 26 سپتامبر (4 مهر 90) ديدار خواهند كرد.

اين اجلاس مشورتي فرصتي را براي كارفرمايان، و همچنين اتحاديه‌هاي كارگري، فراهم خواهد آورد تا انتظارات خود از نتايج دستور كار اجتماعي و كاري گروه 20 را مطرح كنند. اين چشم‌ اندازها و اقدام‌هاي پيشنهادي، در همكاري با «كميته مشاوره‌ي صنعتي و كسب‌وكار» (ك.م.ص.ك) [2] سازمان همكاري‌ اقتصادي و توسعه در جزوه‌ي پيوست با نام «اولويت‌هاي كسب‌وكار» بيان شده است.

هدف ما اين است كه وزيران اشتغال در توصيه‌هاي سياست اجتماعي و كاري به رهبران خود پيش از نشست سران گروه 20 كه از 3 تا 4 نوامبر 2011 در كان برگزار خواهد شد اين نكات را مورد توجه قرار دهند.

در حاليكه سند پيوست دستوركار نشست گروه 20 را مخاطب قرار مي‌دهد،‌ به دغدغه‌هاي كارفرمايان در سراسر جهان نيز ارتباط دارد و اعضاء س.ب.كاف را تشويق مي‌كنيم تا اين سند را در جريان رايزني با دولت‌ و ديگر مؤسسات در سطح ملي مورد استفاده قرار دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا