بر اساس «بيانيه‌ي مأموريت» كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران؛ يكي از مهم‌ترين وظايف اين كانون عالي، از يك سو، تحكيم وحدت كارفرمايان در چارچوب تشكل‌هاي كارفرمايي، و از سوي ديگر، ايجاد ارتباط بين آن‌ها، ضمن حفظ استقلال هر يك از تشكل‌هاست.

در راستاي تحقق همين دو وظيفه‌ي بنيادين است كه كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران امكانات لازم براي معرفي و آموزش يكي از مناسب‌ترين نرم‌افزارهاي «سيستم مديريت محتواي» را، كه دقيقاً با همين هدف طراحي و ساخته شده، فراهم آورده است و اين خدمات را در اختيار تشكل‌هاي عضو قرار مي‌دهد.

به همين خاطر ازرئيسان و دبيران تشكل‌هاي كارفرمايي عضو كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران درخواست مي‌شود:

1. يكي از اعضاء علاقمند و توانمند هيأت مديره يا انجمن متبوع خود را به صورت مكتوب به مهندس بپژن سعيد‌آبادي مديرمسول «پيام‌كارفرمايان» معرفي كنيد تا با استناد به آن معرفي‌نامه بخش ويژه‌ي تشكل شما در «شبكه اطلاع‌رساني كارفرمايان ايران» (شاكا) راه‌اندازي شود و آموزش‌هاي لازم براي كاركردن با اين نرم‌افزار به صورت تلفني در اختيار رابط خبري قرار بگيرد به نحوي كه وي بتواند به صورت مستقيم و بي‌واسطه اخبار و گزارش فعاليت‌هاي تشكل متبوع شما را در «شبكه اطلاع‌رساني كارفرمايان ايران»(شاكا) منتشر كند.

2. پس از كسب آموزش‌هاي اوليه و بسط تدريجي فرهنگ استفاده از تكنولوژي اطلاعات در تشكل متبوع شما، اين كانون عالي آمادگي دارد تا شبكه اطلاع‌رساني مستقل تشكل شما را نيز راه‌اندازي كرده و آموزش‌هاي لازم را در اختيار افرادي كه شما معرفي خواهيد كرد قرار دهد.

گفتني است اين نر‌م‌افزار به طور اختصاصي براي انتشار گروهي و آن‌لاين نشريه‌ي انجمن‌ها طراحي شده است و به همين خاطر، به تشكل‌هايي كه سايت هم دارند جداً توصيه مي‌شود استفاده از اين نرم‌افزار را فراموش نكنند.

كار با اين نرم‌افزار فوق‌العاده آسان و از ايميل هم به مراتب ساده‌تر است و تمام اعضاء يك تشكل مي‌توانند به شيوه‌اي دموكراتيك و البته كاملاً منظم و قابل كنترل در فرايند توليد مطالب نشريه و تبادل اطلاعات درون‌تشكلي مشاركت كنند.

خاطر نشان مي‌شود تمام هزينه‌هاي نصب و آموزش و راه‌اندازي سايت خبري براي تشكل‌هاي عضو كانون عالي كارفرمايي از سوي اين كانون عالي پرداخت شده و هيچ يك از تشكل‌هاي عضو بابت نصب و آموزش استفاده از اين نرم‌افزار و مجهز شدن به تكنولوژي اطلاعات هيچ هزينه‌اي پرداخت نخواهند كرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا