براساس آمارهاي ادارات كل كار و امور اجتماعي استان‌ها، تا آبان ماه 1389 در سراسر كشور در مجموع 1392 تشكل كارفرمايي مجوز فعاليت و اعتبار داشته‌اند و خراسان رضوي با 126 تشكل، بيشترين، و كهكيلويه و بويراحمد با 13 تشكل، كم‌ترين‌ تعداد را به خود اختصاص داده‌اند. مشخصات اين تشكل‌ها در ادامه و به ترتيب استان و شهرستان‌هاي هر استان و به مرور تقديم خواهد شد.

ضمن تشكر از مسؤلان محترم اداره‌ي تشكل‌هاي كارگري و كارفرمايي استان‌ها، كه اين اطلاعات را در اختيار دبيرخانه‌ي كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران قرار داده‌اند، از آنان درخواست مي‌شود نسبت به تكميل و به روز رساني مشخصات تشكل‌هاي كارفرمايي از همكاري با «شبكه اطلاع رساني كارفرمايان ايران» [شاكا] دريغ نورزند.

خاطر نشان مي‌شود تمام تشكل‌هاي كارفرمايي (انجمن‌ها و كانون‌ها) مي‌توانند به صورت مستقيم عضو كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران شوند و از خدمات اين كانون عالي بهره ببرند، اما براي اعزام نماينده به مجامع آن بايد بر اساس ضوابط قانوني عمل كنند كه بر اساس آن، مجموع انجمن‌هاي يك رشته‌ي خاص از هر استان فقط يك نماينده، به انتخاب خودشان، به مجمع اعزام خواهند كرد تا به اين ترتيب، از هر منطقه‌ي جغرافيايي و از هر رشته‌ي صنعتي، دست كم يك صدا در مجمع عمومي طنين‌انداز باشد.

تشكل‌هاي كارفرمايي علاقمند به عضويت در كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران مي‌توانند «اسناد عضويت» در اين تشكل را مطالعه و طبق دستورات آن عمل كنند.

بديهي است كه خدمات ويژه‌ي كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران فقط به اعضاء اين تشكل تقديم خواهد شد، اما خبرنامه‌ي «پيام كارفرمايان» تا اطلاع بعدي در اختيار تمام تشكل‌هاي كارفرمايي ايران، اعم از عضو يا غيرعضو، قرار خواهد گرفت. اين نشريه در حال حاضر به نشاني‌هاي زير ارسال مي‌شود.

از تشكل‌هايي كه خبرنامه‌ي كاغذي «پيام كارفرمايان» به دستشان نمي‌رسد درخواست مي‌شود به اينجا ايميل بزنند يا به دبيرخانه اطلاع دهند. نيز، به چند درخواستي كه در ادامه آمده عنايت فرمايند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا