كميسيون ملي سرمايه‌گذاري عراق با انتشار سندي در دسامبر سال 2009 از تمام سرمايه‌گذارن دعوت كرد تا در طرح ساخت 500 هزار واحد مسكوني در عراق مشاركت كنند. متن انگليسي اين سند و نيز نشاني اينترنتي سايت كميسيون ملي عراق همراه با ترجمه‌ي خلاصه‌اي از اين سند در ادامه تقديم مي‌شود:

دكتر سامي الارجي رئيس كميسيون ملي سرمايه‌گذاري عراق در مقدمه‌ي كوتاهي بر اين سند نوشته است:

كميسيون ملي سرمايه‌گذاري عراق متعهد است تا فرصت‌هايي را به جامعه‌ي سرمايه‌گذاري ارايه دهد كه براي شهروندان عراقي اساسي باشند، و رشد و توسعه را براي كشور به ارمقان آورند و درآمد چشمگيري براي سرمايه‌گذاري درپي داشته باشند.

با صدور اين بيانيه‌ي سرمايه‌گذاري خطاب به شركت‌هاي سرمايه‌گذار، ساختماني، و مالي علاقمند، طرح بزرگ ساخت مسكن و رفع كاستي‌هاي زيرسخاتاري در عراق آعاز مي‌شود.

اين بيانيه به طرف‌هاي علاقمند خطوط كلي طرح ساختمان سازي و الزام‌هاي اوليه براي طرح تقديمي را توضيح مي‌هد. اگر در مورد گزارش زير پرسشي داريد يا به اطلاعات بيشتري در مورد اين برنامه نياز داشتيد، از طريق ايميل iraqhousing@investpromo.gon.iq با ما تماس بگيريد. كميسيون ملي سرمايه‌گذاري اين طرح را تحت قانون سرمايه‌گذاري عراق (قانون شماره 13 از 2006 ) اجرا مي‌كند. جدول زمانبدي اين برنامه نيز در جدول مندرج در طرح آمده است.

در واكنش به اين بيانيه ما به اطلاعات مربوط به شركت شماو نيز به اطلاعاتي در مورد رويكرد پيشنهادي شما نسبت به بهترين روش برخورد با تأمين نياز‌هاي مسكن و زيرساختارها، برنامه‌هاي نگهداري و استراتژي كلي توسعه نياز خواهيم داشت. همين اطلاعات از تمام شركت‌ها گردآوري خواهد شد و در روند ارزيابي مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ما در انتظار استماع گزارش طرف‌هايي هستيم كه مايلند در اين تلاش تاريخ سهيم باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا