کلیه تشکل های محترم کارفرمایی سراسر کشور

اعضای محترم کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران

موضوع – مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ ۱۳۹۳/۵/۱۴ این کانون عالی

پس از سلام ،

پیرو آگهی مندرج در صفحه ۱۱ روزنامه اطلاعات روز شنبه ۳۱ خردادماه ۱۳۹۳ باطلاع میرساند که مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده کانون عالی انجمن‌های صنفی کارفرمایی ایران در ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۱۴ مرداد ماه ۱۳۹۳ در محلی که متعاقباً اعلام خواهد شد با دستورکار و شرایط مندرج در آگهی پیوست، برگزار می گردد.

بدینوسیله از اعضای محترم ، درخواست می شود تا پایان وقت اداری روز شنبه ۱۳۹۳/۵/۱۱ نماینده تام الاختیار خود را کتباً به دبیرخانه ، معرفی و رسید دریافت نمایند .

لازم به ذکر است که طبق ماده ۳۹ اساسنامه ، نمایندگان معرفی شده توسط اعضای این کانون عالی که دارای شرایط زیر باشند در صورت تمایل می توانند جهت عضویت در هیات مدیره یا هیات بازرسان نامزد شوند :

۱- از طرف تشکل خویش به عنوان نماینده تام الاختیار به مجمع معرفی شده باشند .

۲- هیات مدیره تشکل متبوع آنها براساس قانون و آئین نامه ها و اساسنامه آنها ، طبق نظر کانون عالی ، معتبر باشد .

۳- تشکل متبوع آنها بابت پرداخت‌های خود به کانون عالی بدهکار نباشد و یا با تأئیـد دبیرخانــه کانون عالی ترتیبات لازم را برای پرداخت بدهی‌های خود به کانون عالی داده باشد.

۴- عضویت تشکل آنها در کانون عالی معلق و یا لغو نشده باشد.

۵- حداقل دارای تحصیلات دانشگاهی کارشناسی مورد تایید وزارت علوم باشند.

۶- براساس رأی مقامات قضائی از حقوق اجتماعی خود محروم نشده باشند.

۷- دارای سوء شهرت نباشند.

تشکل های صنفی کارفرمایی غیرعضو علاقمند به عضویت در این کانون عالی نیز می توانند پس از تماس با دبیرخانه این تشکل فراگیر، و با رعایت مفاد اساسنامه، حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۳/۵/۱۱ ضمن تکمیل و ارسال مدارک لازم، به عضویت این کانون عالی درآیند و مانند اعضای کنونی، نمایندگان خود را برای شرکت در مجمع عمومی و انتخابات و نیز نامزدی در هیات مدیره یا هیات بازرسان معرفی نمایند.

از کلیه تشکل‌های عضو این کانون عالی که حق عضویت خود را پرداخت نکرده اند و یا از طریق صدور چک تعهد پرداخت دارند، خواهشمند است برای حضور در مجمع ، دادن رأی و بخصوص نامزدی در هیات مدیره یا هیات بازرسان نسبت به تسویه حساب و پرداخت حق عضویت تشکل خویش تا پایان سال ۱۳۹۳ اقدامات لازم را بعمل آورند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا