مدیر واحد فنی شرکت کویرتایر از طراحی و ساخت ماشین استیل لاستیک برای تولید بلت سیمی تایرهای رادیال برای اولین بار در کشور در این شرکت خبر داد

وی افزود: این دستگاه در روکش نمودن سیم و تهیه بلت با عرض20 سانتی متر در تایرهای رادیال با بلت سیمی مورد استفاده قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی صنعت تایر کشور؛ مهندس سیدرضا شمس آبادی اظهار کرد: در سال نوآوری و شکوفایی کلیه اقدامات طراحی و ساخت قطعات این ماشین در مدت 14 ماه توسط یک تیم کارشناسی از واحد فنی این شرکت انجام شده است.

وی اظهار داشت: برای طراحی، اجرا و ساخت این ماشین 215 میلیون تومان سرمایه گذاری شده است. وی با بیان اینکه ساخت این دستگاه در مقایسه با نمونه خارجی حدود یک میلیارد تومان برای این شرکت صرفه جویی ریالی در پی داشته است گفت: به جز تعدادی از قطعات که به علت محدودیت زمانی در داخل کشور سفارش ساخت آن صورت گرفته است، سایر قطعات این دستگاه در این شرکت ساخته تولید شده است.

وی یادآور شد: این ماشین پس از تست آزمایشی هم اکنون به صورت انبوه محصول تولید می کند. در آیین بهره برداری آزمایشی از این دستگاه مهندس مومنی مدیرعامل شرکت کویرتایر و تنی چند از معاونین و مدیران این شرکت حضور داشتند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا