مهندس محمد عطارديان دبيركل كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران با انتشار بيانيه‌اي خطاب به كارفرمايان كشور فرارسيدن سال نو را به آنان تبريك گفت و از آنان خواست در سال آينده تلاش كنند تا تمام كارفرمايان كشور براي ارتقاء فضاي كسب و كار، حفظ اشتغال و بنگاه، در يك تشكل فراگير و منسجم گردهم آيند. متن كامل اين بيانيه كه روز چهارشنبه 28 اسفند ماه 1387 صادر شده است، در ادامه تقديم مي‌شود:

كارفرمايان گرامي!

فرارسيدن نورز باستاني را به تك تك شما كارفرمايان و كارآفرينان محترم كشور تبريك مي‌گويم و در آستانه‌ي سال نو آرزو مي‌كنم كه همبستگي و اتحاد عمل تمام تشكل‌هاي كارفرمايي، در چارچوب يك تشكل فراگير، منسجم و ملي، بيش از پيش ارتقاء يابد، و در خدمت بهبود فضاي كسب و كار، و حفظ اشتغال و بنگاه قرار بگيرد و عناصر تفرقه‌افنكن و مخل انسجام كارفرمايان منزوي شوند.

همچنين آرزو مي‌كنم مسؤلان وزارت كار و امور اجتماعي در جريان معرفي و اعزام هيأت نمايندگي كارفرمايان به نود و هشتمين كنفرانس بين‌المللي كار، كه در خرداد ماه سال 1388در ژنو برگزار خواهد شد، مصوبات نود و هفتمين كنفرانس بين‌المللي كار در سال 1387 را مورد توجه قرار دهند و به نحوي تصميم بگيرند تا بار ديگر كشور و دولت در جريان برگزاري كنفرانس بين‌المللي مزبور با چالش‌هاي قابل پيشگيري مواجه نشود.

همه‌ي ما وظيفه داريم در آستنانه‌ي حلول سال نو ميثاق ملي خود را تجديد كنيم و در همه حال منافع ملي را در اولويت قرار دهيم و اختلاف‌هاي خود را در چارديواري وطن خود حل و فصل نمائيم و اجازه ندهيم اين مسائل به محافل بين‌المللي كشيده شوند.

كارفرمايان گرامي!

به عنوان دبيركل كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران خود را متعهد مي‌دانسته‌ام و متعهد مي‌دانم تمام تلاش‌هاي خود را به كاربندم تا موانع ايجاد شده فراراه فعاليت‌هاي قانوني و مشروع اين كانون عالي كارفرمايي با گفتگوي بين خودمان برطرف گرددد و در مجامع بين‌المللي مطرح نشوند. در آستانه‌ي سال نو آرزو دارم طرف ديگر نيز در روش‌هاي گذشته‌ي خود بازنگري كند و سال نو را با نگاهي نو و با توجه به منافع ملي آغاز نمايد.

- با احترام
- محمد عُطارديان دبيركل كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران
- تهران
- چهارشنبه 28 اسفند ماه
 1387

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا