جناب آقاي جواد آفاق دبير و نايب رئيس انجمن كارخانجات آرد استان‌هاي خراسان رضوي، شمالي و جنوبي با ارسال نامه‌ي مورخ سوم اسفند ماه 1387 به شماره‌ي 1663 خطاب بهمهندس بيژن سعيد‌آبادي مدير مسؤل «پيام‌كارفرمايان» آقاي محمد سپانلو را به عنوان رابط خبري آن انجمن با «شبكه اطلاع‌رساني كارفرمايان ايران» معرفي كرد.

به استناد اين معرفي نامه بخش «انجمن صنفي كارخانجات آرد استان‌هاي خراسان رضوي، شمالي، و جنوبي» در بخش «تشكل‌هاي كارفرمايي ايران» راه انداري شد و كلمه‌ي شناسايي و كلمه‌ي عبور از طريق ايميل در اختيار جناب سپانلو قرار گرفت تا بتواند به صورت مستقيم و بي‌واسطه اخبار و گزارش‌ فعاليت‌هاي انجمن متبوع خود را در شاكا منتشر كند.

خاطر نشان مي‌شود تمام اعضاء انجمن در صورت تمايل خواهند توانسبت با همان كلمه‌ي شناسايي و كلمه‌ي عبور در اين شبكه اخبار و نظرات خود را منتشر كنند. اما ضروري است كه نام نويسنده حتماً قيد شود.

براي انتشار مقاله در اين سايت كافي است «چگونه در اين سايت مقاله منتشر كنيم؟» را پرينت بگيريد و طبق دستورات آن عمل كنيد و اگر به مشكلي برخودرديد با «گروه نويسندگان» مكاتبه كنيد يا با تلفن شماره‌ي 88911017 و 18 تماس بگيريد.

از رابط خبري انتظار مي‌رود پس از آموختن روش كاركردن با اين سايت، دانش خود را در اختيار تمام علاقمندان عضو و غير عضو انجمن قرار دهد تا فرهنگ استفاده از تكنولوژي اطلاعات و ارتباطات هر چه سريع‌تر در كشور توسعه يابد.

كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران آمادگي خود را براي راه‌اندازي شبكه‌هاي اطلاع‌رساني رايگان براي اعضاء خود اعلام مي‌كند. بديهي است هزينه‌ي تمام اين خدمات از سوي كانون عالي پرداخت مي‌شود و اعضاء نبايد بابت دريافت اين خدمات مبلغي به هيچ كس پرداخت كنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا