شرکت سازمان بین‌المللی کارفرمایان در نشست عالی کسب و کار ۲۰ در آلمان

آقای دانیال فونس دو ریوجا [1] ریاست محترم سازمان بین‌المللی کارفرمایان (س.ب.کا) در یک نشست مشترک و فوق‌العاده سازمان همکاری‌های اقتصادی و توسعه/کمیته مشورتی کسب و کار و صنعت/کسب و کار ۲۰ که روز ۲۲ مارس ۲۰۱۷ برگزارش شد سخنرانی کرد. کمیته‌ها‌ی مختلف کسب و کار ۲۰ با هدف هماهنگ‌سازی پیام کسب و کار ۲۰ در گروه ۲۰ در این نشست شرکت کرده بودند. آقای فونس دو ریوجا در سخنرانی خود اظهار داشت برای فائق آمدن بر موانع توسعه، تلاش هماهنگ لازم است. وی از دوست‌ها دعوت کرد تا برای دستیابی به پیشرفت اجتماعی و اقتصادی و توسعه فراگیر و منسجم به موارد زیر توجه کنند:
- اجرای تعهدات توافق شده در سطح گروه ۲۰
- حرکت در چارچوب تعیین شده در هدف‌های توسعه پایدار
- ترویج بازارهای باز، پویا و فراگیر نیوری کار با حذف موانع ساختاری و قانونی برای کار
- تسهیل ورود گروه‌های با استعداد (مثل جوانان، زنان و ناتوانان) به بازار رسمی نیروی کار
- کم‌ینه‌سازی موانع بسیج مهاجرت به عنوان یک فرصت به جای تهدید
- مهار چالش تکنولوژیک بالقوه با آموزش و پرورش بهتر، کارآفرینی و نوآوری
- اجرا و اعمال کارآمد حقوق بشر و استانداردهای بین‌المللی کار در سطح ملی، به خصوص بیانیه سازمان بین‌المللی کار در خصوص حقوق و اصول بنیادین در کار و اصول راهنمای ملل متحد در مورد کسب و کار و حقوق بشر

آقای فونس دو ریوجا در ادامه افزود کسب و کار مهد تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های جدید است؛ کسب و کار شغل، درآمد و قدرت خرید و معاش ایجاد می‌کند و سبب انسجام در جامعه می‌شود. کسب و کار رشد اقتصادی و برابری اجتماعی را تسهیل می‌کند و انگیزه‌ای قوی برای تبات بهتر است.

وی در پایان سخنرانی خود تعهد س.ب.کا نسبته به اجرای بیانیه سال ۲۰۱۵ بحرین را مورد تأکید قرار داد و حمایت این سازمان از مشارکت با تمام ذینفعان برای ایجاد شغل‌های بهتر، و رشد و رفاه را تکرار کرد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا