برابري جنسيتي يك اولويت كليدي كسب‌ و كار است. سازمان بين‌المللي كارفرمايان (س.ب.كا) متعهد است با تبعيض جنسيتي در محيط كار مبارزه كند؛ دسترسي برابر به فرصت‌هاي آموزشي، پرورشي و كاري را رتقا بخشد؛ زنان كارآفرين و كارآفريني را تشويق كند؛‌ و در تلاش جهاني براي افزايش مشاركت و جذب زنان به محيط كار مدد برساند.

به اين خاطر، دبيرخانه با تعدادي از سازمان‌ها و شركا براي تهيه نخستين «خلاصه سياست»‌ در خصوص تقويت زنان همكاري كرده است كه متن انگليسي آن اينجا در دسترس است.

اميداوريم اين جزوه در اين عرصه مهم به به كار و مذاكرات شما كمك كند.

براي افزايش فعاليت در اين عرصه،‌ نمايندگان دبيرخانه سازمان بين‌المللي كارفرمايان و 29 فدراسيون عضو با ساير كارشناسان از بانك جهاني، مركز بنگاه‌هاي بخش خصوص جهاني و بخش فعاليت‌هاي كارفرمايي سازمان بين‌المللي كار به صورت مشترك در كنفرانسي كه از سوي مركز آموزش سازمان‌ بين‌المللي كار در تورين با عنوان سازمان‌هاي كارفرمايي و زنان كارآفرين سازماندهي شد شركت كردند.

هدف اين برنامه اين بود كه دستاوردهاي سازمان‌هاي كارفرمايي در حمايت از كارآفرينان زن مورد ارزيابي قرار بگيرد و ابزار‌هاي هدايتي براي تأمين كمك بيشتر به زنان در كسب و كار فراهم آيد. ما از آن فرصت براي گفتگو در مورد همكاري با بنياد بين‌المللي زنان كسب و كار و حرفه‌اي، هدف‌ها و ابتكارهاي مشترك خود استفاه كرديم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا