«شبكه آموزشي كارفرمايان»، وب سايت «برنامه‌ي اقدام‌هاي كارفرمايي» مركز بين‌المللي آموزش سازمان بين‌المللي كار اخيراً با انتشار مقاله‌اي از ابتكار شبكه اطلاع‌ رساني كارفرمايان ايران [شاكا] در معرفي يكي از راهنماهاي ويژه‌ي ساخت و مديريت تشكل‌هاي كارفرمايي كارآمد استقبال كرد. متن انگليسي آن نوشته به نقل از وب‌ سايت «شبكه آموزشي كارفرمايان» پيشتر در اين شبكه منتشر شد. اكنون برگردان فارسي آن نوشته نيز تقديم علاقمنان مي‌شود.

خاطر نشان مي‌كند امكان انتشار ترجمه‌هاي يك مقاله به تمام زبان‌هاي زنده‌ي دنيا در اين سايت موجود است و اين مقالات به سادگي به يكديگر لينك مي‌شوند.در نتيجه، براي يافتن ترجمه‌هاي مختلف يك مقاله‌ي خاص، كافي است لينك ‌هاي مربوط به ترجمه‌هاي يك مقاله را كه در بالاي همان مقاله آشكار مي‌شود، كليك كنيد. در حال حاضر، علاوه بر فارسي، كه زبان اصلي اين سايت است، از زبان انگليسي نيز در اين سايت استفاده مي‌شود.

تكرار اين نكته در اين فرصت خالي از لطف نيست كه كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران، پس از مطالعات گسترده و مشاوره با كارشناسان، نرم‌ افزار آزاد اسپيپ را – كه همين شبكه با آن راه‌اندازي شده – براي فعاليت‌هاي اطلاع رساني انجمن‌ها و تشكل‌ها مناسب تشخيص داد و آمادگي خود را براي نصب و آموزش رايگان كاركردن با اين نرم‌افزار به تشكل‌هاي كارفرمايي عضو خود اعلام مي‌كند.

اما ترجمه‌ي خبر وب سايت «شبكه آموزشي كارفرمايان»:

كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران اخيراً در وب سايت خود مقاله‌اي در خصوص راهنماي جديد در باره‌‌ي ارتباطات در تشكل‌هاي كارفرمايي با عنوان «ارتباط اقناعي: شنيده‌ سازي صداي كسب و كار» منتشر كرده است. اين راهنما مشتركاً توسط تيم فعاليت‌هاي كارفرمايي سازمان بين‌المللي كار و برنامه‌ي مركز بين المللي آموزش سازمان بين‌المللي كار براي اقدام‌هاي كارفرمايي تدوين شده است.

اين مقاله به كارفرمايان ايراني مسائل مختلفي، كه اين راهنما به آن‌ها پرداخته، از جمله، ارتباط راهبردي، مديريت اعتبار، ارتباط با اعضاء،‌ و ارتباط با ذينفعان بروني، ارتباط اينترنتي، تكنيك‌هاي مصاحبه و عرضه، را توضيح مي‌دهد. اين راهنما، كه به زبان‌هاي انگليسي، فرانسه و اسپانيايي در دسترس است، يكي از پنج كتاب از مجموعه‌ي راهنماهاي عملي براي ساختنن و مديريت تشكل‌هاي كارفرمايي كارآمد است (اينجا را بنگريد و براي ترجمه‌هاي فارسي اين اسناد نيز اينجا را كليك كنيد).

ما از اقدام كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران استقبال مي‌كنيم و در پي اطلاعات بيشتر براي اشتراك‌گذاري هستيم!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا