موضوع دومين راهنماي عملي از بسته‌ي آموزشي سازمان بين‌المللي كار در مورد كارآمدسازي تشكل‌هاي كارفرمايي «استراتژي» است. عنوان فرعي اين كتاب «رويكر استراتژيك به مديرت تشكل‌هاي كارفرمايي» است.

كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران كه تا كنون قرارداد مربوط به ترجمه و انتشار يك كارافزار الكترونيكي در مورد «رسيدگي به بنگاه‌هاي كوچك و متوسط» را با سازمان بين‌المللي كار منعقد كرده است، در تدارك انعقاد قراداد با اين سازمان در مورد ترجمه و انتشار بسته‌ي آموزشي «تشكل‌هاي كارفرمايي كارآمد» است كه از چهار كتاب به هم مرتبط تشكيل شده است. عنوان نخسيتن كتاب اين مجموعه «حكمراني در تشكل‌هاي كارفرمايي» است و عنوان دومين كتاب اين مجموعه نيز «رويكرد استراتژيك به مديريت تشكل‌هاي كارفرمايي» است و در ادامه فهرست مطالب اين كتاب ارايه مي‌شود.

در انتهاي اين نوشته لينك‌هايي براي دسترسي به متن پي.دي.افي انگليسي كتاب ارايه شده است و از تمام رابطان خبري تشكل‌هاي كارفرمايي عضو كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران انتظار مي‌رود يك كپي از آن را در اختيار اعضاء‌‌ هيأت مديره‌ي تشكل متبوع خود قرار دهند تا مورد توجه آنان قرار بگيرد.

ار تمام كساني كه مهارت و فرصت ترجمه‌ي بخش‌هايي از اين كتاب‌ها را براي انتشار در اين سايت دارند به طور جدي درخواست مي‌شود با «گروه نويسندگان» تماس بگيرند تا هماهنگي‌هاي لازم ايجاد شود و دوباره كاري نكنيم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا