علي اصغر حاجي بابا رييس هيأت مديره انجمن صنفي كارفرمايان صنايع فروآلياژ طي نامه‌اي به شماره 83/87 به تاريخ 8 دي ماه 1387خانم سكينه بزرگ نماينده اين انجمن را به عنوان رابط خبري با شبكه اطلاع‌رساني كارفرمايان ايران(شاكا) معرفي كرد.

به استناد اين معرفي‌نامه، روز 9 دي ماه 1387، زيربخش «انجمن صنفي كارفرمايان صنايع فروآلياژ» در بخش«انجمن‌هاي كارفرمايي ايران» راه‌اندازي و كلمه شناسايي و كلمه عبور از طريق ايميل براي رابط خبري اين انجمن ارسال شد و آموزش‌ كاركردن با اين نرم‌افزار از طريق تلفن در اختيار وي گذاشته مي‌شود تا بتواند اخبار و گزارش فعاليت‌هاي انحمن متبوع خود را به صورت مستقيم و بي‌واسطه در بخش مربوط منتشر كند.

همين‌جا از سركار خانم سكينه بزرگ درخواست مي‌شود ضمن معرفي شاكا به تمام اعضاء انجمن كارفرمايان صنايع فروآلياژ نشاني ايميل اعضاء علاقمند را از طريق ايميل payam@payamekarfarmayan.com در اختيار مسؤل فني «شاكا» قرار دهد تا در فهريت دريافت‌كنندگان خلاصه‌ي مقالات سايت گنجانده شوند. از آن پس خلاصه‌ي تمام مقالات و اخبار منتشر شده در اين سايت به صورت خودكار براي تمام اعضاء آن انجمن نيز ارسال مي‌شود.

به علاوه، از نام برده انتظار مي‌رود تا به صورت مستمر اخبار و گزارش فعاليت‌هاي انجمن و نظرات و پيشنهادهاي اعضاء را نسبت به مسائل و مشكلات متنوع كارفرمايان كشور در شاكا منتشر كند و به ارتقاء مباحث كارفرمايي مدد برساند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا