محمد رضا شهيدي دبير انجمن صنفي توليدكنندگان لوازم صوتي وتصويري درنامه‌اي به شماره 1232 مورخ 5 بهمن ماه 1387 محسن حيدري را به عنوان رابط خبري انجمن صنفي توليد كنندگان لوازم صوتي وتصويري با «شاكا» معرفي كرد.

خاطر نشان مي‌شود وي چهل و دومين رابط خبري است كه از سوي تشكل‌هاي كارفرمايي عضو كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران با شبكه اطلاع‌رساني كارفرمايان ايران معرفي شده است.

به استناد به معرفي‌نامه‌ي دبير انجمن،‌ زيربخش «انجمن صنفي توليد كنندگان لوازم صوتي وتصويري» در بخش «تشكل‌هاي كارفرمايي ايران» ايجاد و كلمه شناسايي و كلمه عبور از طريق ايميل براي وي ارسال شد و آموزش‌هاي مربوط به كاركردن با قسمت شخصي سايت به مرور و از طريق تلفن در اختيار وي قرار مي‌گيرد تا وي بتواند اخبار مربوط به انجمن متبوع خود را به صورت مستقيم و بي واسطه در بخش انجمن صنفي توليد كنندگان لوازم صوتي وتصويري منتشر كند.

لازم به ذكر است كه هزينه‌هاي مربوط به راه‌اندازي بخش‌ و ارايه‌ي آموزش به رابطان خبري تشكل‌هاي عضو كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي از سوي اين تشكل كارفرمايي پرداخت مي‌شود و در صورتي كه تشكل‌هاي عضو اعلام آمادگي كنند، براي هر تشكل كارفرمايي عضو ينز يك سايت خبري به صورت رايگان راه‌اندازي خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا