دكتر حسن مهرباني يگانه دبير انجمن صنفي توليدكنندگان جوجه يك روزه در نامه‌اي به شماره 6038 مورخ 16 آذر ماه1387 مهندس آرميك نيكوقوسيان را به عنوان رابط خبري با سايت «پيام كارفرمايان» معرفي كرد.

به استناد اين معرفي‌نامه بخش «انجمن صنفي توليد‌كنندگان جوجه‌ يك روزه» در اين سايت راه‌اندازي شد و كلمه‌ي شناسايي و كلمه‌ي عبور در اختيار رابط خبري قرار گرفت تا از اين پس بتواند به صورت مستقل و بي‌واسطه اخبار و گزارش‌ فعاليت‌هاي انجمن متبوع خود را در شبكه اطلاع‌رساني كارفرمايان ايران منتشر كند.

خاطر نشان مي‌شود رابط خبري انجمن صنفي توليد‌كنندگان جوجه يك روزه، بيست و پنجمين رابط خبري است كه در مدت كوتاه پس از فراخوان «پيام‌كارفرمايان» از سوي تشكل‌هاي كارفرمايي عضو كانون عالي كارفرمايي معرفي شده است.

پيش‌بيني مي‌شود در آينده‌ي نزديك رابطان خبري بيش از دويست تشكل‌كارفرمايي آموزش‌هاي اوليه را براي كاركردن با اين سايت فرابيگيرند و اخبار و گزارش‌ فعاليت‌هاي خود را از اين طريق در اختيار تمام كارفرمايان فارس‌زبان داخل و خارج از كشور قرار دهند.

گفتني است در آينده‌ي نزديك به تمام شخصيت‌هاي حقيقي و حقوقي مرتبط با امور كارفرمايي بخش‌هايي اختصاص داده مي‌شود تا به اين ترتيب«شبكه اطلاع‌رساني كارفرمايان ايران»(شا كا) به عنوان يك شبكه‌ي جامع خبررساني در خدت كارفرمايان ايران قرار بگيرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا