محمود بندرچي مدير اجرايي نشريه انجمن صنفي كارخانجات ريخته گري ايران در نامه‌اي مورخ 5 بهمن ماه 1387 آمادگي خود را براي انجام خدمت به عنوان نماينده و رابط خبري اين انجمن با «شبكه اطلاع‌رساني كارفرمايان ايران»(شاكا) معرفي كرد.

به استناد اين معرفي‌نامه زيربخش «انجمن صنفي كارخانجات ريخته‌گري ايران» در بخش «تشكل‌هاي كارفرمايي ايران» ايجاد و كلمه شناسايي وكلمه عبور از طريق ايميل براي رابط خبري ارسال شد. آموزش‌هاي اوليه مربوط به كاركردن با قسمت شخصي سايت در اختيار رابط خبري اين انجمن قرار مي‌گيرد و از آن پس محمود بندرچي رابط خبري انجمن صنعت ريخته‌گري ايران مي‌تواند اخبار وگزارش‌ فعاليت‌هاي انجمن متبوع خود را به صورت مستقيم و بي‌واسطه در «شاجا» منتشر كند.

خاطر نشان مي‌سازد هزينه‌ي ارايه‌ي خدمات آموزشي به تشكل‌هاي كارفرمايي عضو از سوي كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران پرداخت شده است و تشكل‌هاي عضو از اين بابت هيچ هزينه‌اي پرداخت نخواهند كرد.

به علاوه، پس از آشنايي نسبي رابط خبري تشكل‌هاي كارفرمايي عضو با اين نرم‌افزار، كانون عالي كارفرمايي آمادگي دارد براي تمام تشكل‌هاي كافرمايي عضو نيز «شبكه اطلاع‌رساني به اعضاء»(شابا) را راه‌اندازي كند. به اين ترتيب به تمام بنگاه‌ها و شركت‌هاي عضو تشكل‌هاي كارفرمايي نيز بخش‌ه‌اي ويژه‌اي اختصاص داده خواهد شد تا بتوانند به صورت مستقيم وي بي‌واسطه اخبار خود را منتشر كنند.

از همين رو از جناب محمود بندرچي انتظار مي‌رود مهارت‌هاي كاركردن با اين نرم‌افزار را به ساير همكاران آموزش دهد تا «شابا»ي ريخته‌گران ايران نيز به زودي راه‌اندازي شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا