حبيب اله رحيمي رييس هيأت مديره انجمن شركت‌هاي راه و ساختمان استان فارس طي نامه‌اي به شماره 462/87 مورخ 15 بهمن ماه 1387 مهندس حبيب دانشجو دبير انجمن شركت‌هاي راه و ساختمان استان فارس را به عنوان رابط خبري با «شبكه اطلاع‌رساني كارفرمايان‌ ايران» (شاكا) معرفي كرد و به اين ترتيب چهل و پنجمين رابط خبري تشكل‌هاي كارفرمايي عضو كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران با شاكا نيز فعاليت خود را آغاز كرد.

به استناد اين معرفي‌ نامه زير بخش« انجمن شركت‌هاي راه و ساختمان استان فارس » در بخش «تشكل هاي كارفرمايي ايران» ايجاد شد. كلمه شناسايي و كلمه عبور به قسمت خصوصي اين سايت از طريق ايميل در اختيار مهندس دانشچو قرار قرار گرفت تا بتواند به طور مستقل و بي‌واسطه اخبار تشكل مبتوع خود را در «شاكا» منتشر كند.

خاطر نشان مي‌سازد مقاله‌ي «چگونه در اين سايت مقاله منتشر كنيم؟. . .» راهنمايي‌هاي لازم را در اختيار علاقمندان به انتشار مقاله در اين سايت قرار مي‌دهد. همين جا از مهندس حبيب دانشجو درخواست مي‌شود اين مقاله را مطالعه كند و اگر نقطه‌ي ابهامي در اين مقاله يافت از طريق تلفن 18 – 88911017 به مسؤلان سايت اطلاع دهد تا هم ابهام موجود در مقاله را رفع كنند و هم به وي مدد برسانند تا نسبت به انتشار خبر و گزارش در اين سايت اقدام كند.

به علاوه، امكانات اين نرم‌افزار به «انجمن شركت‌هاي راه و ساختمان اسان فارس» اجازه مي‌دهد تا به تعداد شركت‌هاي عضو خود زيربخش ايجاد كند و اجازه دهد تا هر يك از اعضاء اين انجمن نيز نظرات و پيشنهادهاي خودشان را به صورت مستقيم در«شاكا» منتشر كنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا