دوره آموزش بین‌المللی «نیروی کار و سیاست‌‌های اجتماعی برای کار شایسته»

دوره آموزش بین‌المللی «کار و سیاست‌‌های اجتماعی برای کار شایسته» روز‌های ۲۶ آوریل تا ۴ ژوئن از سوی معاوت تحقیق سازمان بین‌المللی کار (س.ب.ک) به صورت آن‌لاین برگزار خواهد شد.

هدف عمده‌ی این دوره آموزشی کمک مستقیم به پروفشنال‌های جوانی است که از طریق فعالیت‌های آموزشی و ظرفیت‌سازی با اعضای س.ب.ک همکاری می‌کنند. این دوره، علاوه بر معرفی س.ب.ک، ارگان‌ها، برنامه‌ها و کارکرد آن، با سیاست‌های اقتصادی و اجتماعی برای ارتقای کار شایسته و بهره‌ور برای زنان و مردان در اقتصاد جهانی نیز خواهد پرداخت. این دوره همچنین تبادل نظر و تجربه در میان اعضای س.ب.ک را، به طور خاص در مورد سیاست‌ها و درس‌های کسب شده در ارتباط با پیامدهای کوید-۱۹ بر بازار کار را مورد توجه قرار خواهد داد. نیز، شبکه‌ای از همکاران کارگری و دولتی را فراهم خواهد آورد.

توجه داشته باشید که این دوره فقط به انگلیسی برگزار می‌شود.

ده شرکت کننده از میان نامزدهای معرفی شده از سوی سازمان‌های کارفرمایی، انتخاب خواهند شد تا در این دوره شرکت کنند. اگر سازمان متبوع شما تمایل دارد نامزدی را پیشنهاد کند، ما با اشتیاق استقبال می‌کنیم. البته، ما را قبل از جمعه ۲ آوریل ۲۰۲۱ مطلع سازید و فرم تقاضا راتکمیل و امضا و برای ما ارسال فرمایید، تا دبیرکل بتواند فهرست نامزده‌های مناسب را به معاونمت تحقیق س.ب.ک ارایه دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا