جناب ژان دو ژاردن مشاور سازمان بين‌المللي كارفرمايان با ارسال نامه‌اي به سازمان‌هاي كارفرمايي عضو و از جمله به كانون عالي انجمن‌هاي كارفرمايي ايران از برگزاري يك نشست سه جانبه در صنايع شيميايي و دارويي خبر داده است. بر اساس اين نامه، سازمان بين‌المللي كار از 15 نماينده‌ي كارفرما و 15 نماينده‌ي كارگر دعوت خواهد كرد و هزينه‌ي شركت آنان در اين نشست‌ را برعهده خواهد گرفت. برگردان ين نامه در ادامه تقديم شده است.

از دريافت كنندگان اين نامه درخواست مي‌شود مسؤلان انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي و كارگري صنايع دارويي و شيميايي را از چنين تصميمي با خبر سازند تا در صورت وجود تمايل به معرفي نامزدهاي آنان اقدام شود.

خانم گرامي، آقاي عزيز!

هيأت مديره سازمان بين‌المللي كار در 304 امين نشست خود در مارس 2009 تصميم گرفت تا براي روز‌هاي 24 تا 27 اكتبر سال 2011 (دوشنبه 2 تا پنج‌شنبه 5 آبان 1390)‌ يك نشست سه‌جانبه براي ترويج گفتگوي اجتماعي در مورد تجديد ساختار صنايع دارويي و شيميايي و اثرات آن بر اشتغال برگزار كند.

هدف از اين نشست بررسي بهترين سرمشق‌ها‌ي گفتگو‌ي اجتماعي است كه بتوانند فضايي سازنده و بهرور را در جريان تغييرات ساختاري و ادغام‌ها و خريد‌ها در صنايع شيميايي و دارويي جهاني‌شده‌اي، كه در آن بنگاه‌هاي عظيم چندمليتي در آن مسلط هستند و بيشتر بنگاه‌هاي كوچك و متوسط بخشي از زنجيره‌ي تأمين جهاني آن شده‌اند، تسهيل كنند.

پانزده‌ نماينده‌ي كارفرما و پانزده نماينده‌ي كارگر براي مشاركت در اين نشست دعوت خواهند شد كه هزينه‌‌هاي شركت آنان از سوي سازمان بين‌المللي كار تأمين مي‌شود. دولت‌ها نيز براي شركت دعوت مي‌شوند اما نه با هزينه‌ي اين سازمان.

اگر سازمان شما مايل است تا نماينده‌اي معرفي كند كه با موضوع مورد بحث آشناست، لطفاً فرم تقاضاي پيوست را تا حداكثر روز دوشنه ‌29 آگوست پر كرده و ارسال كنيد.

از جنابعالي به خاطر توجه به اين موضوع تشكر مي‌شود و خاطر نشان مي‌سازد كه ما فقط نامزدهايي را كه عضو تشكل‌هاي عضو ما باشند مورد توجه قرار خواهيم داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا