نشست منطقه‌اي زنان در كاسبي و مديريت

بانكوك، تايلند، 5 تا 6 مارس 2013

سازمان بين‌المللي كار (س ِ.ب ِ.ك ِ) نشست فوق را براي نماينگان كارفرمايان از كشورهاي بنگلادش، كامبوج، چين، فوجي، ايران، هند، ژاپن، پاكستان، چين، سريلانكا، تايلند و ويتنام سازماندهي خواهد كرد.

س ِ.ب ِ.ك ِبا دبيركل سازمان بين‌المللي كارفرمايان (س ِ.ب ِ.كاف) در ارتباط سازمان‌هاي كارفرمايي كه قرار است دعوت شوند صحبت كرده است و خرسند به اسحتضار شما برسانيم كه فدراسيون شما انتخاب شده است.

هدف اين نشست عبارت است از:

  • گردآوري اطلاعات در خصوص وضعيت زنان در كاسبي و مديريت در آسيا.
  • تحليل و مذاكره در خصوص گرايش‌ها در نقش زنان در كاسبي و مديريت.
  • شناسايي سرمشق‌ها از لحاظ سياست‌ها و راهبردهاي سازمان‌هاي كارفرمايي و در سطح كمپاني‌ براي پيشبرد زنان در كاسبي و مديريت.
  • پيشنهاد راهبردها و روش پيشبرد سازمان‌هاي كارفرمايي و كسبه براي همكاري با يكديگر جهت افزايش سهم زنان در مديريت كاسبي در تمام سطوح.
  • كمك در شبكه‌ سازي در ميان سازمان‌هاي كارفرمايي، بنگاه‌ها و كارشناسان براي تقويت جامعه‌ متشكل از شناخت و عمل در خصوص برابري جنسيتي در فضاي كاسبي در داخل و خارج از مناطق.

از كشور‌هاي حاضر خواسته خواهد شد تا پيش از اين سمينار گزارش‌هاي كشوري مناسبي پيرامون گفتگوي اجتماعي و اصلاح قانون كارآماده كنند. در جريان اين سمينار منطقه‌اي، در پي مذاكرات مقدماتي، كشور‌ها گزار‌ش‌هاي خودشان را ارايه خواهند كرد.

زبان كاري در سيمنار انگليسي خواهد بود.

دعوت رسمي و فرم تقاضا از سوي س ِ.ب ِ.ك ِ صادر خواهد شد كه از شما مي‌خواهد تا يك شركت‌ كننده را كه هزينه سفر و اقامت او را س ِ.ب ِ.ك ِ خواهد پرداخت معرفي كنيد، و فرم تقاضا را به دپارتمان مربوطه‌ي س ِ.ب ِ.ك ِ برگردانيد.

بسيار مهم است كه يك كپي از پاسخ شما به س ِ.ب ِ.ك ِ به س ِ.ب ِ.كاف ارسال شود زير اين تنها راه است كه ما دريابيم دعوت از شما به موقع صورت گرفته است.

به علاوه، بعد از اين نشست، از كارشناس شما انتظار مي‌رود گزارشي از اين نشست براي ما ارسال كند.

پيشاپيش از همكاري شما سپاسگذاري مي‌شود.

ارادتمند شما. ژان ويد، منشي

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا