آرنو دو كاستر مدير برنامه‌ي اقدام‌هاي كارفرمايي سازمان بين‌المللي كار با ارسال بيانيه‌اي اينترنتي به تمام تشكل‌هاي كارفرمايي سراسر جهان از آن‌ها درخواست كرد تا در يك نيازسنجي آموزشي اينترنتي شركت كنند.

اين نظرسنجي در 4 صفحه تدوين شده و صفحه‌ي اول آن به ارايه‌ي دستور عمل پر كردن پرسشنامه‌ي اينترنتي اختصاص داده شده است. براساس اين دستور عمل شما بايد از يك صفحه به صفحه‌ي ديگر برويد و براي اينكار بايد دكمه‌ي «بعدي» را در پايئن هر صفحه كليك كنيد. براي ارسال پرسش‌نامه كلمه‌ي انگليسي «انجام شد» را كليك كنيد. و اگر پاسخ‌هاي ارايه شده را نپسنديد يك صفحه‌ي جديد بازكنيد و دوباره به پرسش‌ها پاسخ بدهيد.

براساس اين پرسشنامه از شما درخواست مي‌شود تا به برنامه‌ريزان مركز آموزش تورين بگويد كه كدم بخش از نيازهاي آموزشي تشكل كارفرمايي شما در اولويت قرار دارد و آن‌ها براي رفع كدام يك از نيازهاي تشكل‌ كارفرمايي متبوع شما برنامه‌ ريزي كنند.

خاطر نشان مي‌شود، برنامه‌ي تدويني مركز آموزش بين‌الملللي تورين در اختيار كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران قرار خواهد گرفت و كانون عالي كارفرمايي نيز ترجمه‌ي آن را به تمام تشكل‌هاي كارفرمايي تقديم خواهد كرد و تمام امكانات در اختيار علاقمندان به شركت در برنامه‌هاي آموزشي مركز آموزش بين‌المللي تورين گذاشته خواهد شد تا در اين برنامه‌ها شركت كنند. از همين رو، بسيار ضروري است كه تشكل‌هاي كارفرمايي ايراني نسبت به تكميل و ارسال اين پرسشنامه تا دير نشده اقدام كنند.

در ادامه ترجمه‌ي نامه‌ي كاستر همراه با لينك‌هاي مربوطه‌ تقديم مي‌شود.

مركز آموزش بين‌المللي مؤسسه‌ي آموزشي سازمان بين‌المللي كار است كه در تورين قرار دارد.

«برنامه اقدام‌هاي كارفرمايي» اين مركز مأمور «آموزش براي تقويت سازمان‌هاي كارفرمايي» در سراسر جهان است.

براي اطمينان از اينكه دورها‌ي آموزشي كه از سوي اين برنامه سازمان‌دهي مي‌شود به نيازهاي سازمان‌هاي كارفرمايي پاسخ مي‌دهد هر سال يك نظرسنجي براي شناسايي نيازهاي آموزشي سازمان‌هاي كارفرمايي برگزار مي‌كنيم. اگر سازمان شما از برنامه‌هاي ما بهره مي‌برد، در اين صورت علاقمند هستيم نيازهاي آموزشي شما را به طور خاص براي سال 2011 بدانيم.

آيا مي‌توانيم از شما درخواست كنيم در اين نظرسنجي كوتاه شركت كنيد؟

تكميل كردن يك پرسشنامه‌ي 4 صفحه‌اي بيش از 10 دقيقه وقت شما را نخواهد گرفت.

اين نظرسنجي وصل‌خط [1] است و براي پركردن آن اينجا را كليك كنيد.

راهنماي پركردن اين پرسشنامه در صفحه‌ي اول ارايه شده است. با اين همه اگر براي بازكردن آن به مشكل برخورديد فرم چاپ‌پذير آن نيز در همين صفحه در دسترس قرار گرفته است. مي‌توانيد پس از پركردنش آن را به مركز آموزش بين‌المللي تورين فاكس يا از طريق ايميل ارسال كنيد.

از شما درخواست مي‌كنيم تا پاسخ‌هاي خود را حداكثر تا ساعت 12 (محلي) روز جمعه 24 دسامبر سال 2010 (3 دي ماه 389) ارسال كنيد.

ما هنگام برنامه‌ريزي دوره‌هاي آموزشي و اقدامات ظرفيت‌سازي براي سازمان‌هاي كارفرمايي نتايج اين نظرسنجي را به حساب خواهيم آورد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد امور آموزشي ما لطفاً به وب سايت ما مراجعه فرماييد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا