به عنوان بخشي از اصلاح دبيرخانه كه مديركل س.ب.ك از اكتبر 2012 آغاز كرد، س.ب.ك اخيراً در خصوص خدمت‌ رساني خود پيمايشي را انجام مي‌دهد. اين پژوهش اجزاء و ساير شركاي كليدي كه س.ب.ك را كه در خدمت رساني به اجزاء درگير هستند، در بر مي‌گيرد.

نظرات شما آگاهي‌هاي ارزشمندي در در خصوص چيزهايي كه براي شما مهم هستند در اختيار س.ب.ك قرار مي‌دهد و كمك مي‌كند تا عرصه‌هايي كه س.ب.ك لازم در آن‌ها اقدام كند مشخص مي‌سازد.

براي دستيابي به اين پيمايش لطفاً اينجا را كليك كنيد.

اين پيمايش فقط حدود 15 دقيقه وقت مي‌گيرد و پاسخ‌هاي شما كاملاً ناشناس خواهد ماند. يك مؤسسه مستقل كه محرمانه عمل مي‌كند و تمام اطلاعات را فقط به صورت كلي به س.ب.ك گزارش مي‌دهد، اين اطلاعات را گردآوري خواهد كرد.

خرسنديم كه از شما به خاطر شركت در اين پيمايش تشكر كنيم. لطفاً عنايت فرماييد كه كمك شما فوق‌ العاده اهميت دارد. به منظور قدرداني از نظرات شما، بعد از تكميل اين پيمايش، مي‌توانيد به صورت رايگان يك نسخ از كتاب «سازمان بين‌المللي كار و خواست عدالت اجتماعي» را باربرداري كنيد كه به صورت عادي 50 دلار قيمت دارد. كساني كه قبلاً اين پيمايش را تكميل كرده‌اند مي‌توانند با ارسال درخواست به اين نشاني اين كتاب را دريافت كنند.

لطفاً اين پيام را براي همكاران و ساير كساني كه فكر مي‌كنيد ممكن است به شركت در اين پيمايش علاقمند بشند ارسال فرماييد.

با تشكر از مشاركت شما

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا