به عنوان بخشي از تلاش‌هاي جاري ما براي آگاه سازي شما از وضعيت بازي در نظام نظارتي استانداردهاي س.ب.ك، ما سندي را تهيه كرده‌ايم كه هدفش تجهيز اعضا به استدلال‌هايي براي حمايت از گفتگو با دولت‌هاي ملي در خصوص مذاكره پيرامون استانداردهاي بين‌المللي كار است كه در نوامبر در هيأت مديره مطرح خواهند شد. براي دستيابي به اين سند اينجا را كليك كنيد.

به رغم مذاكره‌اي كه گروه كارفرمايي قبل از مذاكره هيأت مديره انجام خواهد داد، بعضي نكات مهم، مثل تأثر ناخواسته يا احتمالا‌ مضر پيشنهادحق اعتصاب مخالف با ديوان بين‌المللي دادگستري [1]؛ نياز به راهبرد مذاكراتي مناسب در خصوص استاندادرهاي بين‌المللي، يا اهميت يك رويكرد كل‌نگر (كه محدود به موضوع حق اعتصاب و كنوانيسون 87 نباشد) وجود دارد كه لازم است اكنون مورد توجه قرار بگيرد. . براي حمايت بيشتر از موضع كارفرمايان در خصوص اين موضوعات، ما سند خود را براي نمايندگان دولت‌ها در ژنو نيز ارسال خواهيم كرد.

به رغم تلاش‌هاي فراوان دبيرخانه سازمان بين‌المللي كارفرمايان (س.ب.كا)، بسياري از دولت‌ها هنوز از اثراتي كه يك تصميم ناآگاهانه مي‌تواند، نه فقط بر جامعه كسب و كار بلكه بر منافع ملي داشته باشد، آگاه نيستند.

تقاضا مي‌شود در اسرع وقت اين سند را به نمايندگان دولت خود ارايه دهيد، و به صورت فعال با نماينده ارشد مربوطه وارد مذاكره شود

هر سؤال يا نظري داريد از تماس با ما دريغ نورزيد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا