استحضار داريد كه تا كنون براي حدود 100 تشكل عضو و گروهي از افراد علاقمد و صاحب‌نظر، بخش‌هاي مستقلي تعيين شده و به آنان اختيار انتشار مستقيم و بي‌واسطه‌ي مطلب در اين شبكه نيز تفويض شده است. در نتيجه تمام اين افراد از نظر فني مي‌توانند مطالب دلخواه خود را با مسؤليت خود و به صورت مستقيم و بدون نظارت مسؤلان فني شبكه منتشر كنند.

باتوجه به وضعيت پيش آمده، بسياري از مردم در پي كسب آخرين اخبار هستند و«شاكا»‌ فرصت مناسبي براي ارايه‌ي آخرين اخبار به مخاطبان در اختيار مي‌گذارد. با اين همه، از تمام افراد داراي لاگين و پاسورد كه حق انتشار اخبار به صررت مستقيم به آنان تفويض شده، درخوست مي‌شود در انتشار اخبار و مطالب در «شاكا» به نكات زير توجه فرمايند:‌

1. از پخش اخبار تكراري از منابع خبري ديگر بپرهيزند.اين امر اعتبار حرفه‌اي «شاكا» را مخدوش م‌سازد.
2. درانتشار اين اخبار به مسؤليت‌هاي قانوني مديرمسؤل «پيام‌كارفرمايان» نيز توجه داشته باشند.در نتيجه از انتشار اخباري كه دفاع حقوقي و قانوني از آن‌ها با مشكل مواجه مي‌شود خودداري ورزند.
3. در انتشار اخبار، به اصل حفظ كانون مستقل و تقويت آن توجه داشته باشند و اخباري را منتشر نكنند كه اكثريت قريب به اتفاق تشكل‌هاي كارفرمايي عضو كانون عالي كارفرمايي انتشار آن‌ها را به صلاح منافع ملي نمي‌دانند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا