جناب آقاي حسين احمدي‌زاده رئيس هيأت مديره‌ي كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران و رئيس هيأت مديره‌يانجمن‌ صنفي كارفرمايان مؤسسات و شركت‌هاي حمل و نقل كاالاي برون‌شهري تهران و حومه با ارسال نامه‌اي به اعضاء‌ انجمن متبوع خويش از آنان خواست به منظور ايجاد بخش‌هاي ويژه‌اي در سايت آن انجمن نشاني ايميل مؤسسات و شركت‌هاي حمل و نقل كالا را به دبيرخانه‌ي آن انجمن ارسال كنند.

وي در نامه‌ي خود اعلام كرده است كه «سايت اطلاع‌رساني انجمن با همكاري واحد اطلاع‌رساني كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران فعاليت خود را آغاز نموده و در نظر دارد به منظور ايجاد ارتباط مستقيم و بي‌واسطه، و ارايه‌ي گزراش‌ها، نقطه‌نظرات، پيشنهادها و همچنين عرضه تبليغات هر مؤسسه/شركتف يك بخش ويژه به هر يك از مؤسسات و شركت‌ها حمل و نقل اختصاص دهد.

آقاي احمدي‌زاده در خاتمه از تمام اعضاء‌ انجمن مبتوع خويش درخواست كرده است تا نشاني ايميلي را در اختيار دبيرخانه قرار دهند تا كد رمز عبور به قسمت خصوصي سايت در اختيار آنان قرار بگيرد.

گقتني است كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران براي تمام تشكل‌هاي كارفرمايي عضو خود يك شبكه اطلاع‌رساني راه‌اندازي مي‌كند و آموزش‌هاي لازم را در اختيار مسؤلان انجمن‌ها قرار مي‌دهد. انجمن‌ها نيز مي‌توانند به هر يك از اعضاء‌ خود بخش‌هاي ويژه‌اي را اختصاص دهند تا هر عضو نيز بتواند اخبار و گزارش فعاليت‌ها خود را در سايت انجمن منتشر كند. به اين ترتيب و به مرور تمام بنگاه‌هاي توليدي سراسر كشور توسط شبكه‌اي از راه‌هاي نوري به يك ديگر خواهند پيوست و هزينه‌هاي تبادل اطلاعات در ميان اين بنگاه‌ها به صفر خواهد رسيد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در اين مزينه با «گروه نويسندگان» ايميل بزنيد يا از طريق تلفن شماره‌ي18 – 88911017يا همراه 09356528611 با مسؤل فني شبكه تماس بگيريد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا