اعضاي محترم و كمپاني‌هاي شريك؛

كارگروه بين‌ دولتي توافق الزام‌آور در خصوص كسب و كار و حقوق بشر نخستين اجلاس خود را روز‌هاي 6 تا 10 جولاي (15 تا 19 تير 1394) در ژنو برگزار كرد. سازمان بين‌المللي كارفرمايان (س‌ب‌كا)‌در اين اجلاس شركت داشت.

خلاصه‌ي اين مذاكرات و گام‌هاي بعدي را (به زبان انگليسي)‌ در اينجا ملاحظه كنيد. اطلاعات بيشتر در مورد فعاليت‌هاي اين كارگروه (به زبان انگليسي) در اين پيونددر دسترس است.

س‌ب‌كا به مشاركت خود در روند توافق ملل متحد ادامه خواهد داد. به عنوان پيگيري اين نشست، مهم است كه فدراسيون‌هاي عضو س‌ب‌كا با نمايندگان دولت‌هاي خود ارتباط بر قرار كنند و رساله توافق را كه (به زبان انگليسي) در اينجادر دسترس است، و سازمان بين‌المللي كارفرمايان همراه با اتاق بازرگاني بين‌المللي و كميته مشورتي كسب و كار و صنعت، و شوراي جهاني كسب و كار براي براي توسعه پايدار تهيه كرده‌اند، در اختيار آنان قرار بگذارند.

ما تمام رويدادهاي بعدي را به استحضار شما خواهيم رساند. خرسنديم با حسن استفاده از اين فرصت به اطلاع شما برسانيم كه پيش‌نويس برنامه «سخنگاه ملل متحد براي كسب و كار و حقوق بشر» در اينجادر دسترس است. اين سخنگاه را كارگروه ملل متحد در خصوص حقوق بشر و كسب و كار از 16 تا 18 نوامبر در ژنو برگزار خواهد كرد. سال گذشته حدود 2 هزار نماينده در اين سخنگاه شركت كردند.

س‌ب‌كا در برنامه حاشيه‌اي در اين سخنگاه در مورد «ساز و كارهاي شكايت‌ غيرقضايي» و «روند توافق» سازمان خواهد داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا