نوزدهمين شماره‌ي فصلنامه‌ي «پيام‌كارفرمايان» نشريه تئوريك كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران – ويژه‌ي پائيز سال 1388 – همزمان با برگزاري مجمع عادي اين كانون عالي كارفرمايي، كه روز 21 مهر ماه 1388 در سالن همايش‌هاي انجمن شركت‌هاي ساختماني در تهران برگزار شد،‌ انتشار يافت و در اختيار نمايندگان حاضر در مجمع قرار گرفت.

بخش اصلي صفحات اين شماره‌ي فصلنامه‌ به انتشار ترجمه‌ي فارسي برخي از اسناد نود و هشتمين كنفرانس بين‌المللي كار اختصاص داده شده است، كه در آن‌ها عملكرد مسؤلان وزارت كار و امور اجتماعي دولت نهم ارزيابي و نقادي شده است. اين اسناد بخشي از تلاش‌هاي كارفرمايان مستقل ايراني در دفاع از اصل «آزادي انجمن»‌ را به نمايش مي‌گذارد و به همين خاطر عنوان گزارش اصلي اين شماره‌ي نشريه اينگونه انتخاب شده است:‌ تداوم تلاش كارفرمايان مستقل از آزادي انديشه.

گفتني است اين فصلنامه از طريق پست براي تمام تشكل‌ها و مؤسسات و شخصيت‌هاي حقوقي و حقيقي مؤثر در روند تصميم‌سازي‌هاي كلان مرتبط با امور كارفرمايان ارسال مي‌شود.

در ادامه فهرست مطالب اين شماره‌ي فصلنامه ارايه مي‌شود. با كليك كردن هر يك از آن‌ها مي‌توانيد اصل مقاله را بيابيد و مطالعه كنيد:

 1. بين‌المللي شدن سوءمديريت‌هاي ملي
2. دوجانبه‌گرايي در غياب نمايندگان دولت
3. مشكل تشكل‌ها حقوقي است يا مديريتي؟
4. آيا كارفرمايان ايراني به اعتبار خود در مجامع بين‌المللي اهميت مي‌دهند؟
5. حمايت كارفرمايان جهان از كانون كارفرمايان مستقل ايران
6. دوجانبه‌گرايي تشكل‌هاي كارگري و كارفرمايي مستقل
7. دولت نهم و مقاوله‌نامه‌ي يك صد و يازده
8. رهایی از بحران : پيمان جهاني مشاغل
9. نيكولا ساركوزي: تنها چيزي كه بايد از آن ترسيد خود ترس است
10. راهنماي تشكل‌ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا