مهندساني كه از دانشكده‌ي فني دانشگاه تهران فارغ‌التحيل شده‌اند،‌ طبق يك سنت ديرينه، در پايان هر سال گردهم مي‌آيند تا هم همبستگي خود را تقويت كنند،‌ هم از حال و روز هم با خبر شوند،‌ و هم حرمت پيشكسوتان اين حرفه را به جاي آورند.

به همين خاطر از ساعت 5 تا 9 بعد از ظهر امروز مراسم سالانه‌ي فارغ‌التحيلان دانشكده‌ي فني دانشگاه تهران در سالن چمران دانشكده‌ي فني دانشگاه تهران برگزار مي‌شود و تمام علاقمندان نيز مي‌توانند در اين مراسم حضور يابند.

جزئيات برنامه‌ي امسال به نقل از مهندس محمد رضا محمدآبادي كمره‌اي نايب رئيس كانون مهندسين فارغ‌التحصيل دانشكده‌ي فني و دبير اجرايي مراسم امسال در ادامه تقديم مي‌شود.

تجليل از پيشكوستان

يكي از برنامه‌هاي امسال تجليل از مهندسان پيشكسوت است كه 50 سال پيش يعني در سال 1338 از دانشكده‌ي فني دانشگاه تهران فارغ‌التحصيل شد‌ه‌اند.

در آن سال 119 نفر فارغ التحصيل شدند كه 32 نفر از آنان اين جهان را ترك كرده‌اند و 87 نفر ديگر از آنان همچنان مشغول ارايه‌ي خدمت هستند.

كانون مهندسين فارغ‌التحصيل دانشكده‌ي فني دانشگاه تهران با 51 نفر از آنان تماس و ارتباط دارد كه از اين عده 33 نفر در ايران هستند و قرار است در مراسم امروز حضور يابند و بقيه در خارج از كشور زندگي مي‌كنند.

تجليل از مهندسان برجسته

در مراسم امسال از دو نفر از مهندسان برجسته نيز تجليل خواهد شد. آقاي مهندس رضا رفيعي طباطبائي از شركت مهدسين مشاور انرژي در رشته برق و آقاي مهندس منوچهر نوروزي مديرعامل شركت ايران تابليه در رشته‌ي مهدسي ساختمان

اين همكاران از سوي كميته‌ي هفت نفره‌ي انتخاب مهندس برتر و براساس معيارهاي مدون، شناسايي،‌ انتخاب و معرفي شده‌اند.

تجليل از استادان بازنشسته

سومين برنامه‌ي مراسم امسال تجليل و بزرگداشت 4 نفر استادان دانشكده‌ي فني دانشگاه تهران است كه امسال به مقام بازنشستگي نائل آمده‌اند.

ساير برنامه‌ها

دكتر محمود كمره‌اي رياست محترم پرديس دانشكده‌‌هاي فني دانشگاه تهران در مراسم امسال سخنراني خواهد داشت.

مهندس بيژن زنگنه وزير سابق نيرو سخنران اصلي مراسم امسال خواهد بود.

در اين مراسم ويديو كليپ زيبايي نيز به نمايش درخواهد آمد. در اين ويديو از پيشكسوتان خواسته شده است كه براي زنده ‌كردن خاطرات خوش دوران تحصيل در دانشكده،‌ بار ديگر در كلاس‌ درس حاضر شوند و سرخوشي‌هاي جواني را دوباره بازي كنند.

پذيرايي و اجراي موسيقي نيز بخشي از برنامه‌ي امسال خواهد بود.

هنوز فرصت هست تا به محص دريافت اين ايميل به ساير دوستان و همكاران نيز خبر بدهيد تا از اين مراسم سالانه غفلت نكنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا