جناب آقاي حسن كرباسي دبير انجمن صنفي كاريابي‌هاي ايران با ارسال نامه‌اي به آقاي مهندس محمد عطارديان دبيركل كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران موفقيت‌هاي اين كانون عالي را در جهت ارتقاء و اعتلاء اهداف و جايگاه كانون عالي، تبريك گفت.

خاطر نشان مي‌شود مديركل وقت سازمان‌هاي كارگري و كارفرمايي وزارت كار و امور اجتماعي در سال 1385، با ابلاغ نامه‌اي كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران را منحل اعلام كرد. اما مسؤلان اين كانون عالي طي سه سال و نيم گذشته با جديت و پشتكار كم نظيري به دفاع از حقانيت كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران ادامه داند تا سرانجام حكم دادگاه مبني بر بي‌پايه بودن اقدام مديركل سازمان‌هاي كارگري و كارفرمايي صادر و در دادگاه تجديد نظر قطعي‌ شد و به اين ترتيب، «حق آزادي انجمن» در ايران به ميزان بسيار قابل توجهي به ثبت رسيد.

خوشبخنانه مسؤلان وزارت كار و امور اجتماعي در دولت دهم رويكرد مناسبي اتخاذ كرده‌اند و در پي «نشست وفاق» كه روز چهارشنبه 25 فروردين با حضور نمايندگان كارفرمايان و وزير محترم وزارت كار و امور اجتماعي برگزار شد و توافقات مهمي به دست آمد.

به مرور كه مسؤلان تشكل‌هاي كارفرمايي از اين دستاوردها با خبر مي‌شوند با ارسال نامه‌هايي نسبت به اين پيروزي‌ها واكنش نشان مي‌دهند. شبكه اطلاع رساني كارفرمايان ايران (شاكا)‌ به دليل اهميت اين اسناد تمام آن‌ها را منتشر كرده و از اين پس نيز منتشر خواهد كرد. به همين خاطر متن نامه‌ي جناب آقاي حسن كرباسي در ادامه تقديم شده است:

برادر بزگورار و ارجمند جناب آقاي مهندس محمد عطارديان؛
دبيركل محترم كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران!

با سلام.

احتراماً، بي‌شك تلاش و سعي بي‌شائبه جنابعالي و همكاران محترمتان كه در جهت حفظ ، ارتقاء و اعتلاء اهداف كانون عالي در پياده شدن قوانين و عدالت بوده است مورد تقدير و سربلندي است.

بارئيترأي جناب آقاي يزداني رياست محترم شعبه 86 دادگاه عممومي تهران كه در سيستم دستگاه قضايي از قضات پرسابقه و سرشناس مي‌باشند و بابررسي كارشناسانه خود اقدام به صدور رأي تاريخي نموده‌اند كه بر غرور هر ايراني افزوده مي‌شود. اميدواريم با تأييد مهر قانون بر حقانيت خواسته‌هاي اعضاء آن كانون هر روز شاهد اعتلاء كانون و به طبع آن رشد جايگاه تشكل‌ها و صنوف با توجه به ديدگاه‌هاي بسيار مثبت وزير محترم كار و امور اجتماعي جناب آقاي دكتر شيخ‌الاسلامي در بدنه وزارت كار و جامعه باشيم.

لذا بدينوسيله تبريك اعضاء هيأت مديره اين انجمن به مناسبت توفيق به دست آمده به استحضار آن بزرگوار رسيده و اميدواريم در سفر پيش رو به سازمان بين المللي كار با هيأت همراه موفق و مؤيد و بتوانيد با مديريت موفق خود ارتباط تنگاتنگي را با آن سازمان و مديران محترم وزارت كار و امور اجتماعي برقرار سازيد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا