بيانيه‌ي نهمين جشنواره‌‌ي «توليد ملي – افختار ملي» كه عصر روز سه‌شنبه 10 بهمن ماه 1390 با شعار محوري «جهاد اقتصادي با توليدات صادرات‌گرا در فضاي رقابتي» و با حضور چشم‌گير صنعگران كشور در سالن همايش‌هاي سازمان صدا و سيماي تهران برگزار شده بود، در 4 بند منتشر شد. متن اين بيانيه در ادامه تقديم مي‌شود:

بيانيه‌ي نهمين جشنواره توليد ملي – افتخار ملي
جهاد اقتصادي با توليدات صادرات‌گرا در فضاي رقابتي
دهم بهمن ماه سال 1390

1. با توجه به عدم تحقق تعهدات قانوني طرح هدفمندسازي يارانه‌ها در بخش توليد قبل از اجراء فاز دوم طرح تدابير لازم جهت جبران فرصت از دست رفته و تحق اهداف متعالي طرح كه همانا بالا بردن توان اقتصاد توليد محور مي‌باشد، برنامه ريزي لازم صورت پذيرد.

2. با توجه به جنگ تمام عيار اقتصادي استكبار جهاني كه بر عليه اقتصاد كشور ما طرح ريزي شده است، توقع داريم تمامي ارگان‌هاي ذيربط كشور براي حمايت كامل از توليد ملي بسيج شده و به معناي واقعي جهاد اقتصادي را سرلوحه‌ي كار خود قرار دهند.

3. پيش نياز موفقيت طرح هدفندسازي يارانه‌ها در تداوم جهاد اقتصادي با توجه به تحريم‌هاي استكبار جهاني اصلاح فوري نظام بانكي و مالياتي كشور است و باور ستاد جبهه اقتصادي كشور در اين جنگ تمام عيار حمايت واقعي از توليدات ملي و ثبات سياسي در نظام ارزي و ريالي كشور است.

4. روح حاكم و مدنظر طراحان خصوصي سازي در تدوين قانون كم رنگ شده است و در نهايت اتفاقي كه بر اساس اين مهم افتاده سير خصوصي سازي را از مسير اصلي منحرف نموده و بدون ترديد هزينه‌ي سنگين هر آنچه كه اتفاق افتاده بر دوش آيندگان خواهد بود، كه اين غيرمنصفانه است.

از نمايندگان معزز مجلس شوراي اسلامي مي‌خواهيم نسبت به اصلاح قانون اصل 44 اقدام عاچل نمايند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا