مهندس محمد عطارديان دبيركل كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران با ارسال نامه‌اي به تشكل‌هاي كارفرمايي عضو كانون عالي از آنان خواست تا فردي را براي انتشار اخبار و گزارش‌ فعاليت‌هاي انجمن‌ها در سايت «پيام‌كارفرمايان» به كانون عالي كارفرمايي معرفي كنند.

متن نامه‌ي وي:

اسحتضار داريد كه كه در كنار سايت كانون عالي انجمن‌‌هاي صنفي كارفرمايي ايران، سايت خبري «پيام‌كارفرمايان» [همين سايت!] نيز به مثابه «صداي متحد كارفرمايان متعهد به آزادي و سربلندي ايران» از روز 15 فروردين ماه 1387 راه‌اندازي كرده است.

سايت خبري «پيام‌ كارفرمايان» وظيفه‌ي خود مي‌داند كه به عنوان يك سخنگاه ملي امكان گفتگوي دموكراتيك را براي تمام تشكل‌هاي كارفرمايي عضو فراهم آورد. از همين رو، به هر يك از تشكل‌هاي عضو، بخش‌هايي را اختصاص خواهد داد تا اخبار، گزارش، نظرات و تحليل‌هاي خود را به صورت مستقل در سايت «پيام‌كارفرمايان»‌ منتشر كنند. تقاضا دارد، به همين منظور، فردي را به صورت كتبي به كانون عالي كارفرمايي معرفي كنيد تا كد رمز عبور به قسمت تحريريه‌ي سايت «پيام كارفرمايان» در اختيار وي گذاشته شود.

مي‌توان اطمينان داشت با مشاركت فعال تشكل‌هاي كارفرمايي، سايت «پيام كارفرمايان» به صداي واقعاً متحد كارفرمايان ايران براي تأثيرگذاري در فضاي كسب و كار بدل خواهد شد.

خاطر نشان مي‌شود تا كنون انجمن‌هاي كارفرمايي زير رابطان خبري خود را معرفي كرده‌اند و سايت «پيام‌كارفرمايان» نيز بخش‌هاي دلخواه آنان را طراحي و براي بهره‌برداري در اختيار آنان قرار داده است:

- ● انجمن شركت‌هاي ساختماني
- آقاي مسعود حجازي رئيس دفتر فني انجمن شركت‌هاي ساختماني
- ● انجمن صنفي انبوه‌‌سازان مسكن
- آقاي ميثم مرتضائي
- ● انجمن صنفي دفاتر خدمات مسافرت هوايي و جهانگردي ايران
- خانم طيبه‌ غزيزخاني

همين‌جا از تمام تشكل‌هاي عضو درخواست مي‌شود رابط خبري خود با «پيام‌كارفرمايان» را به كانون عالي كارفرمايي معرفي كنيد تا آموزش‌هاي لازم براي كار كردن با اين سايت، كه ساده‌تر از كار كردن با ايميل است، در اختيار آنان گذاشته شود. بديهي است مسؤليت مطالبي كه در اين بخش‌ها منشر مي‌شود بر عهده‌ي همان تشكل مربوطه خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا