جناب آقاي قدرت جمشيديان دبير انجمن صنفي شركت‌هاي راهسازي، آب، تأسيساتي و تجهيزاتي استان ايلام با ارسال نامه‌ي شماره 241 مورخ يك مرداد ماه 1388 آمادگي خود را به عنوان رابط خبري با «شبكه اطلاع‌رساني كافرمايان ايران» «شاكا» اعلام كرد.

در پي دريافت اين نامه بخش «انجمن صنفي شركت‌هاي راهسازي، آب، تأسيساتي و تجهيزاتي استان ايلام» در بخش «تشكل‌هاي كارفرمايي ايران»‌ ايجاد شد و كلمه‌ي شناسايي و كلمه‌ي عبور به قسمت خصوصي سايت از طريق ايميل در اختيارايشان قرار گرفت تا وي بتواند به صورت مستقيم و بي‌واسطه اخبارانجمن متبوع خود را در شاكا منتشر كند.

گفتني است كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران آمادگي خود را براي ايجاد بخش مستقل براي تمام اعضاء اعلام كرده است و به محض آنكه هر يك از اعضاء اعلام آمادگي كنند يك شبكه اطلاع‌رساني مستقل نيز براي هر تشكل كارفرمايي عضو ايجاد خواهد كرد تا بتوانند بستر تبادل اطلاعات را در ميان اعضاء خود برقرار سازد. بديهي است هزينه‌ي ارايه‌ي اين خدمات از سوي كانون عالي پرداخت شده و اعضاء بابت دريافت اين خدمات نبايد هيچ هزينه‌اي پرداخت كنند.

هر يك از اعضاء انجمن در صورت تمايل مي‌توانند با استفاده از كلمه‌ي شناسايي و كلمه‌ي عبوري كه در اختيار آقاي قدرت جمشيديان است، نظرات و پيشنهادهاي خود را به صورت مستقيم و بي‌واسطه در اين سايت منتشر كنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا