جناب آقاي ايمان پورمحمد دبير انجمن آبادگران استان بوشهر با ارسال نامه‌ي شماره 702 مورخ 30 بهمن ماه 1387 خطاب به مهندس بيژن سعيدآبادي مديرمسؤل «پيام‌كارفرمايان» سركار خانم محبوبه نظرزاده را به عنوان رابط خبري با «شبكه اطلاع‌رساني كافرمايان ايران» «شاكا» معرفي كرد.

در پي دريافت اين نامه بخش «انجمن آبادگران بوشهر» (انجمن صنفي شركت‌ها و پيمانكاران ساختمان و تأسيسات) در بخش «تشكل‌هاي كارفرمايي ايران»‌ ايجاد شد و كلمه‌ي شناسايي و كلمه‌ي عبور به قسمت خصوصي سايت از طريق ايميل در اختيار سركار خانم نظرزاده قرار گرفت با وي بواند به صورت مستقيم و بي‌واسطه اخبار تشكل‌ متبوع خود را در شاكا منتشر كند.

گفتني است كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران آمادگي خود را براي ايجاد بخش مستقل براي تمام اعضاء اعلام كرده است و به محض آنكه هر يك از اعضاء اعلام آمادگي كنند يك شبكه اطلاع‌رساني مستقل نيز براي هر تشكل كارفرمايي عضو ايجاد خواهد كرد تا بتوانند بستر تبادل اطلاعات را در ميان اعضاء خود برقرار سازد. بديهي است هزينه‌ي ارايه‌ي اين خدمات از سوي كانون عالي پرداخت شده و اعضاء بابت دريافت اين خدمات نبايد هيچ هزينه‌اي پرداخت كنند.

خاطر نشان مي‌شود «چگونه در اين سايت مقاله منتشر كنيم؟» راهنمايي‌هاي لازم براي انتشار مقاله را ارايه داده است. همين جا از تمام رابطان درخواست مي‌شود اين مقاله را مطالعه كنند و طبق دستور‌هاي آن پيش بروند و اگر با مشكل مواجه شدند با «گروه نويسندگان» مكاتبه كنند.

از سركار خانم نظرزاده انتظار مي‌رود علاوه بر انتشار اخبار انجمن آبادگران استان بوشهر، آخرين مقالات و اخبار شبكه اطلاع‌رساني كارفرمايان ايران را به نحو شايسته در اختيار اعضاء انجمن متبوع خود قرار دهد.

به علاوه، خلاصه‌ي مقالات منتشر شده در اين سايت بايد به ايميل خانم نظرزاده ارسال شود. اگر در اين زمينه نيز وي با مشكل مواجه شد با «گروه نويسندگان» مكاتبه كند.

هر يك از اعضاء انجمن آبادگران بوشهر نيز در صورت تمايل مي‌توانند با استفاده از كلمه‌ي شناسايي و كلمه‌ي عبوري كه در اختيار خانم نظرزاده است، نظرات و پيشنهادهاي خود را به صورت مستقيم و بي‌واسطه در اين سايت منتشر كنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا