سیاست تحول اقتصادی ایران، بازتاب بحران های مالی و اقتصادی، آثار و پیامدهای شگرفی را در صحنه رقابت . حیات بنگاه های اقتصادی در سال 88 بوجود خواهد آورد.

فعل و انفعالات کاهش بهای نفت ، درآمد های ارزی و قیمت خدمات و محصولات خارجی، اافزایش سطح دستمزدها، بهای انرژی، شرایط اعطای تسهیلات بانکی، لوایح اقتصادی از جمله هدفمند کردن یارانه ها و سیاست های اقتصادی دولت و سایر پیامدهای ناشی از بحران مالی و اقتصادی غرب، تهدیدها و فرصت های بسیاری را فراروی بنگاه های اقتصادی و صنایع کشور قرار داده است.

انجمن شرکت های اتوماسیون صنعتی در گام اول بررسی پیامد ها و آثار این تحولات و بحران ها را در دستور کار خود قرار داده و در گام دوم اقدام به تدوین راه کارها و راه حل های برون رفت از آنها و بهره برداری از فرصت های بوجود آمده را نموده است که این موارد با در نظر گرفتن زمینه فعالیت های تخصصی، طی گزلرشی به سازمان توسعه و تجارت ایران ارایه گردیده است.

این انجمن در گام بعدی اقدام به دعوت از اعضای تحت پوشش نموده تا با برگزاری جلسه اي در این خصوص و استفاده از دیدگاه های متفاوت و اثر گزار بتواند منافع و سیاست های انجمن و اعضای آن را در حالتی بهینه به تصمیم گذارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا