سيد كاظم كاظميان دبير وعضو هيأت مديره انجمن شركت‌هاي ساختماني وتأسيساتي استان قم در نامه‌اي به شماره 4285/278 مورخ 19 بهمن ماه 1387، خود را به عنوان رابط خبري انجمن شركت‌هاي ساختماني وتأسيساتي استان قم با سايت پيام كارفرمايان معرفي كرد.

به اين ترتيب، كاظم كاظميان پنجاه و دومين رابط خبري تشكل‌هاي عضو كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران است كه تا كنون معرفي شده‌‌اند.

به استناد اين نامه ‌زير بخش «انجمن شركت‌هاي ساختماني وتأسيساتي استان قم» در بخش «تشكل‌هاي كارفرمايي ايران» ايجاد و كلمه شناسايي و كلمه عبور به قسمت خصوصي سايت از طريق ايميل براي وي ارسال شد تا نامبرده بتواند به صورت مستقيم و بي‌واسطه اخبار و گزارش فعاليت‌هاي تشكل متبوع خود را در «شاكا»‌ منتشر كند.

به علاوه، از تمام رابطان خبري انتظار مي‌رود اسناد كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران را با سرعت تكثير كرده و در اختيار اعضاء مؤثر و علاقمند تشكل متبوع خود قرار دهند.

به عنوان نمونه، اخيراً پيش‌نويس دومين «چارچوب تئوريك» سازمان بين‌المللي كارفرمايان در «شاكا» منتشر شده است و از راطان خبري انتظار مي‌رود اين سند را در اختيار اعضاء تشكل‌هاي كارفرمايي قرار دهند و نظرات آنان را براي انعكاس به سازمان بين‌المللي كارفرمايان در اختيار دبيرخانه كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارفرمايي ايران بگذارند.

خاطر نشان مي‌شود مقاله‌اي با عنوان«چگونه در اين سايت مقاله منتشر كنيم؟» اطلاعات لازم را در اختيار رابطان خبرري قرار داده است. همين جا از جناب كاظمين و ساير رابطان خبري و نمايندگان تشكل‌هاي كارفرمايي درخواست مي‌شود با مطالعه‌ي دقيق اين مقاله اشكالات احتمالي آن را به «گروه نويسندگان»‌ در ميان بگذارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا