پس از سلام،

عطف به دعوتنامه رسیده از اتحادیه کنفدراسیون های بنگاه های خصوصی کشورهای حوزه دریای سیاه و دریای مازندران(UBCCE) به اطلاع می رساند؛ نهمین کنفرانس و نمایشگاه موضوعی 2 روزه منطقه فوق، تحت عنوان “فن آوری ارتباطات در حوزه دریای مازندران”، با میزبانی ترکیه و مشارکت کشور های مشترک المنافع جمهوری روسیه، کشورهای پیرامونی دریای سیاه و دریای مازندران و جمهوری های منطقه آسیای میانه از تاریخ 28 تا 29 آوریل 2010 برابر با 8 و 9 اردیبهشت ماه 1389 در شهر استانبول برگزار می گردد.

این اجلاس 2 روزه با حضور مقامات رسمی وزارتخانه های ارتباطات و نیز مالکان و رؤسای شرکت های مخابراتی و ارتباطی کشورهای مناطق پیرامونی دریای سیاه و دریای مازندران، جنوب شرق اروپا، حوزه قفقاز و کشورهای آسیای مرکزی از جمله: افغانستان، ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، بلغارستان, گرجستان، یونان، ایران، قزاقستان، قرقیزستان، مولداوی، مغولستان، رومانی ، روسیه ، تاجیکستان، ترکیه، ترکمنستان، اکراین، ازبکستان و . . . شرکت خواهند کرد.

این گردهمایی، پلی خواهد بود برای ایجاد ارتباط بین وزارتخانه ها و نیز شرکت های دولتی و خصوصی فعال در حوزه مخابرات و ارتباطات از راه دور کشورهای مختلف، و طی آن سعی خواهد شد مفهوم خصوصی سازی و استفاده از دستاوردهای نوین صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نیز موضوعات مالی و حقوقی مرتبط، توسط سرمایه گذاران و دیگر مدعوینی که از سوی شرکت های بین المللی فعال در این صنعت گرد هم خواهند آمد مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

در حاشیه این کنفرانس تجاری، ضمن برپایی یک نمایشگاه موضوعی مرتبط، فرصت هایی برای شرکت کنندگان فراهم خواهد آمد تا مستقیماً به تقویت مشارکت های بین المللی پرداخته و آخرین تولیدات و دستاوردهای خود را برای کمک به پیشرفت و توسعه صنایع ارتباطات کشورهای منطقه ارائه نمایند.

پیامد های مورد انتظار اجلاس:
- انجام ملاقات های تجاری شرکت های خصوصی و دولتی
- حضور 500 نفرنماینده از سوی شرکت های مختلف 25 کشور جهان
- بهره گیری از مساعدت 30 حمایتگر مالی برای برگزاری کنفرانس
- حضورنمایندگان بلند پایه از 19 کشور منطقه
- همراهی 35 رسانه بین المللی و نشریه صنعتی و . . .

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام و شرکت در اجلاس فوق می توانند به نشانی های زیر مراجعه فرمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا